Каталог товарів

Ваги лабораторні

Ваги лабораторні: особливості та призначення

Ваги електронні лабораторні призначені для статичного зважування об’єктів. Лабораторні ваги використовують на підприємствах різних галузей, де необхідна висока точність зважування. Лабораторна вага є однією з найбільш популярних типів ваг на ринку, адже поєднує у собі високе співвідношення ціни та якості.

Компанія “Міра” пропонує настільні ваги для лабораторій марки ТВЕ, Техноваги. Лабораторні ваги цих марок найчастіше використовують на підприємствах легкої промисловості, у навчальних закладах, харчових лабораторіях, медицині тощо. Ваги лабораторні ТВЕ можуть бути виготовлені у стандартному, нержавіючому та пилевологозахищеному виконанні. Точні лабораторні ваги 2 класу точності, в залежності від моделі, можуть мати дискретність від 0,1 та 0,01 г до 0,001 г. Максимальні границі зважування також є різними – від 150 г до 6000 г (6 кг). Особливо популярними лабораторними вагами є наступні моделі:

  • Вага лабораторна ТВЕ-0,21-0,001 (макс. границя зважування 210 г, дискретність 0,001 г);
  • Вага лабораторна ТВЕ-0,6-0,01 (макс. границя зважування 600 г, дискретність 0,01 г);

Рекомендації щодо експлуатації лабораторної ваги

Для довговічної роботи лабораторних ваг рекомендуємо періодично відправляти їх на діагностику у сервісний центр, особливо, якщо Ви помітили похибку при вимірюванні. Перевірити наявність похибки більшої, за допустиму, можна за допомогою калібрувальних еталонних наважок. Гирі для калібрування Ви можете придбати у нас, як і самі ваги. Вони будуть особливо корисними для ваг із зовнішнім градуюванням, адже без наважок ваги лабораторні неможливо відкалібрувати для роботи. Лабораторні ваги з внутрішнім градуюванням потребуть гирі лише для перевірки точності показів.

Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій ”Міра” пропонують лабораторні ваги з декларацією відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни на лабораторні ваги з повіркою та без неї можуть бути різними.

Де можна купити вагу для лабораторії?

Купити лабораторну вагу недорого у Львові або доставкою по всій Україні за цінами виробника рекомендуємо саме у нас. Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, кваліфікований персонал та широкий асортимент ваг для лабораторій не залишать Вас байдужими. Залиште Ваш запит на сайті і переконайтесь.