Ваги лабораторні

Ваги електронні лабораторні призначені для статичного зважування обєктів. Лабораторні ваги використовують на підприємствах різних галузей, де необхідна висока точність зважування.

Компанія Міра пропонує настільні ваги для лабораторій виробництва ТВЕ Техноваги та AxisВаги можуть бути виготовлені у стандартному, нержавіючому та пилевологозахищеному виконанні. Лабораторні ваги цих марок найчастіше використовують на підприємствах легкої промисловості, у навчальних закладах, харчових лабораторіях, медицині тощо. Точні лабораторні ваги II класу точності, в залежності від моделі, можуть мати дискретність від 0,1 та 0,01 г до 0,001 г. Максимальні границі зважування також є різними - від 150 до 6000 г.

Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра пропонують лабораторні ваги з оцінкою відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни лабораторних ваг з повіркою та без неї можуть бути різними.

Купити лабораторну вагу недорого у м. Львів або доставкою по всій Україні за цінами виробників рекомендуємо саме у нас. Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, кваліфікований персонал та широкий асортимент ваг для лабораторій не залишать Вас байдужими. Залиште запит на сайті і переконайтесь.

Наша адреса

Контакти