Перелік товарів

Ваги лабораторні

Ваги електронні лабораторні призначені для статичного зважування об’єктів. Лабораторні ваги використовують на підприємствах різних галузей, де необхідна висока точність зважування.

Компанія “Міра” пропонує настільні ваги для лабораторій виробництва ТВЕ Техноваги. Ваги можуть бути виготовлені у стандартному, нержавіючому та пилевологозахищеному виконанні. Лабораторні ваги цих марок найчастіше використовують на підприємствах легкої промисловості, у навчальних закладах, харчових лабораторіях, медицині тощо. Точні лабораторні ваги II класу точності, в залежності від моделі, можуть мати дискретність від 0,1 та 0,01 г до 0,001 г. Максимальні границі зважування також є різними – від 150 г до 6000 г (6 кг).

Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій ”Міра” пропонують лабораторні ваги з декларацією відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни на лабораторні ваги з повіркою та без неї можуть бути різними.

Купити лабораторну вагу недорого у м. Львів або доставкою по всій Україні за цінами виробника рекомендуємо саме у нас. Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, кваліфікований персонал та широкий асортимент ваг для лабораторій не залишать Вас байдужими. Залиште Ваш запит на сайті і переконайтесь.