Забезпечення лабораторій повною мірою

Центр забезпечення лабораторій «МІРА» виріс із давно знайомої Вам компанії «СФЕРА СІМ», яка працює на ринку з 1997 року. Як відомо, оптимальний розподіл ролей (спеціалізація та кооперація) дозволяє досягати найвищої ефективності праці. Тому, задля кращого задоволення потреб клієнтів, і засновано новітній бренд «МІРА». Від тепер він працюватиме для Вас поруч із «СФЕРА СІМ», котра в свою чергу зосереджується винятково на постачанні хімічної сировини та реактивів.

ТзОВ «Міра» — це окреме підприємство, з унікальним асортиментом продукції та власним колом клієнтів по всій Україні. серед них: підприємства аграрної, харчової, легкої та важкої промисловості; навчальні заклади та науково-дослідні інститути; лабораторні центри, медичні установи, лабораторії ветеринарної медицини та фармацевтичні компанії.

В асортименті:

  • лабораторний посуд (скло, порцеляна, пластик);
  • лабораторні, аналітичні та медичні прилади;
  • спеціальні меблі для лабораторій;
  • інструментарій, аксесуари та витратні матеріали;
  • вироби медичного призначення;
  • засоби дезінфекції та гігієни;
  • спецодяг та засоби індивідуального захисту.

«МІРА» пропонує також повне облаштування лабораторій під ключ – від меблів та обладнання до найдрібніших витратних матеріалів.

Окрім широкого переліку товарів та виваженого співвідношення ціна/якість, «МІРА» гарантує увесь необхідний сервіс. Переконайтеся, що наші Послуги забезпечують Вам особливу зручність та низку додаткових переваг.

Команда

Колектив компанії «МІРА» – це фахівці не лише у торгівлі. Зазвичай це люди з вищою хімічною та інженерно-технічною освітою. Зрозуміло, що такі працівники надають справді фахові консультації та послуги. Оскільки і наші Замовники також є висококласними професіоналами, то вони приходять до Центру забезпечення лабораторій «МІРА» як «свій до свого по своє». І знаходять тут повне розуміння.

У Львові по вул. Городоцькій, 355 постійно діє виставка-продаж продукції, яка допоможе Вам зробити оптимальний вибір.

«МІРА» матиме за честь бути добрим і корисним партнером для Вас!