Каталог товарів

Лабораторне обладнання та прилади

Специфіка лабораторного обладнання

Лабораторне обладнання — це центр будь-якої наукової або дослідницької діяльності, де ідеї перетворюються на відкриття, а теорії перевіряються експериментами.

Розділ “Лабораторні прилади” охоплює велику кількість лабораторних приладів різноманітного призначення. Окрім власного виробництва, ТОВ “Міра” славиться широким асортиментом у сфері приладів для лабораторій. Ми пропонуємо широкий вибір приладів для всіх сфер наукових досліджень — від точних вимірювань до складних аналізів речовин, а саме:

  • лабораторні та аналітичні ваги;
  • дистилятори лабораторні;
  • pH-метри;
  • магнітні мішалки;
  • мікроскопи;
  • лабораторні термостати;
  • муфельні печі;
  • шафи сушильні лабораторні;
  • і багато іншого обладнання для лабораторії.

 

Наші лабораторні прилади дозволяють Вам проводити експерименти з високою точністю та надійністю, забезпечуючи найкращі умови для вашої роботи. Ми працюємо, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі рішення для їх наукових потреб. Від простих термометрів до складних аналітичних приладів — ми маємо все необхідне для досягнення вашої наукової мети.

Прилади для Вашої лабораторії від ТОВ “Міра” – запорука якості

Усі прилади лабораторні мають гарантійний термін, а також післягарантійне сервісне обслуговування. Додатково, в залежності від пристрою та потреб клієнта, комплектуються документами про калібрування, повірку чи перевірку метрологічних характеристик.

Наше лабораторне обладнання відповідає найвищим стандартам якості та безпеки. Ми ретельно перевіряємо кожен прилад перед тим, як він потрапить до Вашої лабораторії, щоб Ви могли бути впевнені в їхній надійності та точності.

Обладнання для лабораторій може бути виготовлене з різних матеріалів, враховуючи хімічну стійкість, температуру і інші специфіки експлуатації. У разі виникнення технічних запитань, потреби у встановленні приладів та з питань післягарантійного обслуговування Вас завжди проконсультує інженерний відділ компанії “Міра”.

Дозвольте нашим приладам відкрити для Вас нові горизонти науки та досліджень. Обирайте наше лабораторне обладнання для того, щоб забезпечити собі найкращі умови для досліджень. Ми робимо все можливе, щоб Ваша наукова робота була продуктивною, точною та надійною.

Де купити загальнолабораторне обладнання на вигідних умовах?

Купити прилади лабораторні у місті Львів або доставкою в інші міста України пропонуємо у нас. Лабораторне обладнання для хімічних, медичних, мікробіологічних, зернових, освітніх, ветеринарних, виробничих і інших лабораторій українських та іноземних виробників за приємними цінами – саме це Вам пропонує “Центр забезпечення лабораторій “Міра”.