Перелік товарів

Лабораторне обладнання та прилади

Розділ “Лабораторне обладнання” охоплює велику кількість лабораторних приладів різноманітного призначення. Окрім власного виробництва, ТзОВ “Міра” славиться широким асортиментом у сфері приладів для лабораторій. Лабораторні ваги, бактерицидні лампи, термометри, пірометри, дистилятори, електроди, мікроскопи, pH-метри, муфельні печі, тепловізори, термостати, шафи сушильні і багато іншого можна придбати у Львові або з доставкою в інші міста України.

Усі лабораторні прилади мають гарантійний термін, а також післягарантійне сервісне обслуговування. Додатково, в залежності від пристрою та потреб клієнта, комплектуються документами про калібрування, повірку чи перевірку метрологічних характеристик. Обладнання для лабораторій може бути виготовлене з різних матеріалів, враховуючи хімічну стійкість, температуру і інші специфіки експлуатації. У разі виникнення технічних запитань, потреби у встановленні приладів та з питань післягарантійного обслуговування Вас завжди проконсультує інженерний відділ компанії “Міра”.

У м. Львів, за адресою Городоцька, 355 для Вас працює виставка-магазин з широким асортиментом обладнання, де Ви можете ознайомитись із переліком приладів та замовити необхідне. Купити прилади для хімічних, медичних, мікробіологічних, зернових, освітніх, ветеринарних, виробничих і інших лабораторій українських та іноземних виробників за приємними цінами – саме це Вам пропонує “Центр забезпечення лабораторій “Міра”.