Каталог товарів

Мікроскопи

Яке призначення лабораторного мікроскопу?

Мікроскоп – це прилад для оптичного збільшення об’єктів, який широко застосовують у медичних, хімічних, біологічних та інших дослідних лабораторіях. На сьогоднішній день мікроскопи класифікують як лабораторні та учбові.

Різновиди мікроскопів

Професійний лабораторний мікроскоп буває стереоскопічним, поляризаційним, люмінесцентним, темнопольним та фазово-контрасним. Крім цього, відмінними є монокулярні та бінокулярні мікроскопи. Працівники ТзОВ “Міра” допоможуть Вам обрати саме той мікроскоп для лабораторних дослідів, який в найбільшій мірі задовольнить Ваші потреби. Лідерами продаж на сьогодні стали мікроскопи торгової марки MicroMED. Рекомендуємо Вам більш детально ознайомитись із широким переліком оптичного обладнання у нашому інтернет-каталозі.

Учбові мікроскопи використовують, як правило, у школах чи університетах або ж для побутових потреб. Основною відмінністю дитячих мікроскопів від лабораторних є низька ціна та мала кратність. Навчальні мікроскопи для школи є надійними, а їх корпус розрахований на легкі механічні пошкодження.

Де купити мікроскоп для лабораторних досліджень?

Купити лабораторний мікроскоп недорого у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька, 355. Компанія “Міра” працює перевізниками по всій Україні. Залиште заявку на сайті і ми Вам обов’язково перетелефонуємо.