Каталог товарів

Центрифуги лабораторні

Центрифуги для лабораторії: призначення та застосування

Центрифуга лабораторна – це прилад для розділення сумішей на тверду та рідку фази під дією відцентрової сили в лабораторних умовах.

Лабораторні центрифуги використовують у хімічних, харчових, медичних, косметологічних та навчальних лабораторіях. Медичні центрифуги застосовують для аналізу крові і ПЛР дослідів. Деякі виробники передбачають змінні ротори для конкретних моделей. Крім цього, центрифуги для лабораторії можуть бути виготовленими для пробірок різного об’єму.

Різновид центрифуг лабораторних

Хітом продажу у даній категорії є медичні центрифуги бренду Micromed. Попри відносно невелику вартість, в асортименті значна кількість лабораторних центрифуг з різною швидкістю обертів для пробірок різного типу (від найбільших до мікропробірок типу Епендорф). Центрифуги Мікромед сертифіковані та мають декларацію відповідності. Зачасту, центрифуга лабораторна для медицини класифікована як медичний товар і підпадає під зменшений відсоток оподаткування (7% ПДВ в Україні). Найбільш популярними моделями даного виробника є:

  • Центрифуга лабораторна Micromed СМ-3;
  • Центрифуга лабораторна Micromed СМ-8 (для мікропробірок Епендорф);
  • Центрифуга лабораторна Micromed СМ-3.01;
  • Центрифуга лабораторна Micromed СМ-3м;

 

Цікавить ціна центрифуги лабораторної? Для отримання більш детальної інформації, пропонуємо звернутись до менеджерів компанії “Міра”, ми підкажемо найбільш вдалу модель хімічної центрифуги для Ваших потреб.

Деякі прилади для центрифугування можуть бути виготовлені з підігрівом та без підігріву (наприклад центрифуга “Орбіта” для молока). Центрифуга молочна з підігрівом є дорожчою, проте з її допомогою можна проводити більш широкий спектр лабораторних досліджень з мінімальним використанням додаткового обладнання. До слова, центрифуга лабораторна “Орбіта”, що є в асортименті ТОВ “Міра”, є фактично незамінною для молочної галузі і виготовляється в Україні.

Бажаєте обрати центрифугу для лабораторних досліджень?

Купити лабораторну центрифугу у місті Львів або з доставкою в інші міста України рекомендуємо у нас. Широкий вибір центрифуг Micromed, Biosan та інших відомих брендів, а також приємні ціни не залишать Вас байдужими.