Каталог товарів

Сита лабораторні

Сито лабораторне застосовують для просіювання матеріалу на фракції, в залежності від розміру комірок сита.

Сита лабораторні: асортимент та доступні модифікації

Лабораторні сита можуть бути виготовлені із нержавіючої або оцинкованої сталі. Сита з нержавійки є дещо дорожчими, але взамін Ви отримуєте кращу якість сита і можливість використовувати його з харчовою продукцією для подальшого аналізу. 

Незалежно від того, чи ви проводите аналіз зразків зерна, ґрунту чи визначаєте розмір частинок у будівельних матеріалах, наші сита забезпечують консистентні та точні результати.

Крім того, асортимент ТОВ “Міра” включає різні розміри сіт та конструкції, що відповідають різноманітним потребам ваших лабораторних проектів. Сита лабораторні класифікуються також як металотканні (СЛМ) та металопробивні (СЛП). Діаметр просіювачів в залежності від потреб клієнта може становити 120, 200 або 300 мм.

Особливо фінансово вигідним рішенням є комплектація набору з декількох сит, адже тоді Замовник отримує оптові ціни на готову продукцію. Проте, ми реалізуємо не тільки готові комплекти, а й сита поштучно (у роздріб).

Якість кожного лабораторного сита гарантуємо

Наша компанія пропонує вищий стандарт якості лабораторних сит, які стануть невід’ємною частиною Вашого наукового дослідження та лабораторної практики. Також, в комплекті можна дозамовити кришку та денце для сит. За потребою сита комплектуються свідоцтвом про атестацію або калібрування.

Цікавлять зернові сита за цінами виробника?

Купити сита для зернової лабораторії у м. Львів або доставкою в інші міста України можна у нас. Виготовляємо сита з різним діаметром комірок, також є набори сит – всю необхідну інформацію уточнюйте зі спеціалістами компанії “Міра”.