Перелік товарів

Термостати лабораторні

Термостат – це сучасний медичний прилад, призначений для різноманітних досліджень. Лабораторні термостати знайшли своє призначення у медицині, мікробіології, біохімії та інших галузях, де необхідне термостатування та постійна підтримка заданої температури.

ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік сухоповітряних термостатів українського та іноземного виробництва. Всі сертифіковані термостати для лабораторії обладнуються температурним датчиком, також, можуть бути виготовлені у спеціальній комплектації (термостати з охолодженням).

В залежності від об‘єму робочої камери та конфігурації приладу працівники компанії “Міра” допоможуть Вам обрати необхідне обладнання для термостатування.

Купити термостат за цінами виробників можна у м. Львів за адресою вул. Городоцька, 355 або доставкою в інші міста України. Сервісна підтримка, консультації щодо експлуатації та безкоштовна доставка товару в межах Львову не залишать Вас байдужими. Залиште запит на сайті або перетелефонуйте нам для узгодження деталей.