Перелік товарів

Термостати лабораторні

Як працює лабораторний термостат?

Термостат лабораторний – це сучасний медичний прилад, призначений для лабораторних досліджень шляхом підтримання заданої температури у робочій камері. Яку функцію виконує термостат? Лабораторні термостати знайшли своє призначення у медицині, мікробіології, біохімії та інших галузях, де необхідне термостатування та постійна підтримка заданої температури – як правило, Замовниками є медичні, біологічні, харчові, навчальні та бактеріологічні лабораторії.

Лабораторні термостати сертифіковані, присутня декларація відповідності. Термостат для лабораторії здебільшого класифікований як медичне обладнання, тож реалізовується за зменшеною ставкою ПДВ в Україні (7%). Майже кожен лабораторний термостат з температурним датчиком може бути виготовлений у двох комплектаціях:

  • термостат лабораторний сухоповітряний без охолодження;
  • термостат лабораторний сухоповітряний з охолодженням;

 

У чому ж відмінність? Все досить просто. Мінімальна температура лабораторного термостату без охолодження дорівнюватиме Вашій кімнатній +5 градусів за Цельсієм. Умовно, якщо у приміщенні 20 С, Ваш термостат зможе працювати від 25 С. У свою чергу, термостат лабораторний з охолодженням матиме фіксовану мінімальну температуру, завдяки охолоджуючим рідинам, як правило, це від +1…3…5 градусів за Цельсієм. В залежності від об‘єму робочої камери (л), температурного діапазону та інших конфігурацій приладу, наші працівники підкажуть Вам який лабораторний термостат краще обрати для Ваших потреб.

ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік сухоповітряних термостатів українського та іноземного виробництва. Українські термостати для лабораторій не поступаються за якістю та характеристиками іноземним аналогам, а приємна ціна, наявність комплектуючих в Україні та україномовний інтефейс роблять вибір в сторону термостатуючого обладнання, виготовленого в Україні обміркованим.

Цікавлять термостати для лабораторії?

Купити термостат лабораторний за цінами виробника у місті Львів або доставкою в інші міста України пропонуємо у ТОВ “Міра”. Ми гарантуємо приємні цін, сервісну підтримку термостатів, консультації щодо експлуатації та безкоштовну доставка товару в межах м. Львів. Запрошуємо залишити запит у нас на сайті або перетелефонувати для узгодження деталей.