Каталог товарів

Печі муфельні лабораторні

Піч муфельна для лабораторії: застосування та призначення

Піч муфельна лабораторна – це спеціальна піч, яку використовують для високотемпературного нагріву матеріалів з метою проведення лабораторних досліджень або для використання промисловими виробничими підприємствами.

Лабораторні муфельні печі використовують для аналізу скла, кераміки, металу та інших матеріалів, що потребують нагріву чи переплавлення в процесі виробництва. Піч з муфельною камерою надійно захищена защільненою кришкою, максимально допустимий температурний режим складає, як правило, 900-1300°С. Лабораторні муфельні печі класифікують за наступними параметрами:

Внутрішній матеріал:

  • Робоча камера виготовлена з волокна;
  • Робоча камера виготовлена з кераміки;

 

Тип регулятора температури:

  • Мікропроцесорний (ручне встановлення температури);
  • Програматор (з можливістю встановлення часових програм зі змінами температури нагріву);

 

Сертифікація:

  • Стандартна комплектація;
  • Піч муфельна з свідоцтвом про калібрування ЗВТ (ідеально підійде для використання у лабораторіях з метрологічним контролем);

 

Обираючи муфельну піч для лабораторії, не забудьте зазначити необхідний об’єм (л) робочої камери. Знаючи цей параметр, наші працівники зможуть підібрати для Вас найбільш вдалу комплектацію лабораторної печі.

ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік муфельних печей. В асортименті литовські печі SNOL та лабораторні муфельні печі СНОЛ українського виробництва.

Цікавить придбання муфельної печі?

Купити муфельну піч за ціною виробника у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька 355 або доставкою в інші міста України. Доставка товару по Львову безкоштовна, а у інші міста – по вартості компанії-перевізника.