Каталог товарів

Печі муфельні СНОЛ (Україна)

Піч муфельна СНОЛ-8,2/1100

Печі муфельні СНОЛ (Україна)

Муфельна піч СНОЛ – досконале лабораторне рішення вітчизняного виробництва

Печі муфельні лабораторні СНОЛ виготовлені в Україні не поступаються за якістю литовським аналогам і мають ряд власних переваг.

Однією з таких переваг є ціна, адже українська муфельна піч СНОЛ є бюджетним лабораторним обладнанням. По-друге – це термін поставки та наявність комплектуючих для післягарантійного ремонту в Україні. Розглянемо найбільш популярні печі муфельні СНОЛ українського виробництва:

  • Піч муфельна СНОЛ 8,2/1100 (камера виготовлена з волокна);
  • Піч муфельна СНОЛ 7,2/1100 (камера виготовлена з кераміки);

Різновид печей муфельних СНОЛ

Крім різниці у матеріалі, зазначені печі муфельні для лабораторії відрізняються також об’ємом (літрів). За потреби, піч муфельна лабораторна може нагріватись максимально до 1300 градусів за Цельсієм. Проте, такі печі є дорожчими за традиційні з нагрівом до 1100 С.

Печі лабораторні СНОЛ можна комплектувати свідоцтвом про калібрування, проте, такий документ буде виготовленим за додаткову оплату. Ціну такого сертифікату, як і ціну власне виробу можна уточнити у менеджерів ТОВ “Міра”.

Де можна купити лабораторну муфельну піч СНОЛ на вигідних умовах?

Купити муфельну піч для лабораторії марки СНОЛ Ви можете у ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра”. Ми гарантуємо, що ціна не буде вищою, ніж у виробника, а гарантійний термін виробу не буде меншим, ніж у іноземних аналогів.