Перелік товарів

Гирі калібрувальні лабораторні

Для чого потрібні калібрувальні гирі?

Гирі калібрувальні для ваг або іншими словами наважки використовують для калібрування електронних ваг, а також для зважування на механічних вагах.

Гирі для калібрування з різним класом точності можуть додатково мати сертифікат про калібрування. Ціна різноважки з повіркою є більшою, аніж звичайної гирі без документа про повірку.

Різниця між калібрувальними наважками

В асортименті ТзОВ “Міра” гирі лабораторні класів M1, F1, F2, E1 та E2. Крім цього, додатково можна виготовити дерев’яний, пластиковий або алюмінієвий футляр для гирі. Різноважки виробництва Техноваги від 1 г до 20 кг виготовляють під замовлення терміном до 20 дн. В наявності нашої компанії завжди є готові набори наважок для калібрування ваги. В залежності від Вашої потреби, менеджери зможуть підібрати найбільш вдалий варіант. Зверніться до нас та переконайтесь.

Цікавить де можна купити гирі для калібрування лабораторної ваги?

Купити набір гир недорого у м. Львів або з доставкою в інші міста України рекомендуємо саме у нас. Широкий асортимент гир лабораторних, приємні ціни, безкоштовна доставка товару по Львову, а також індивідуальний підхід до клієнта не залишать Вас байдужими.