Перелік товарів

Аналізатори молока

Що таке аналізатор молока?

Аналізатори молока – це спеціальні лабораторні прилади, що за допомогою ультразвукового методу вимірювання аналізують наступні параметри молочної суміші: жирність молока, білок в молоці, СОМО, кислотність рН, лактозу тощо).

Науковий прогрес в галузі сільського господарства надає нам неймовірні можливості вдосконалити якість та ефективність виробництва молочної продукції. На шляху до досягнення виняткової якості, лабораторні аналізатори молока стають невід’ємною частиною Вашого успіху.

Ефективне визначення складу молока

Аналізатори для молока не лише забезпечують точні та надійні вимірювання, але й впроваджують новий стандарт у зручності та швидкості в лабораторному аналізі. Вони оснащені передовими технологіями, які дозволяють вам швидко та ефективно визначати склад молока, ідентифікувати поживні речовини та контролювати безпеку продукції.

Перевірені виробники молочних аналізаторів

ТОВ “Центр забезпечення лабораторій ”Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік аналізаторів від перевірених виробників:

  • Молочні аналізатори Ekomilk;
  • Аналізатори молока від Milkotester;

В залежності від потреб Замовника, спеціалісти компанії “Міра” запропонують Вам саме ту комплектацію приладу для аналізу молока, що найбільше задовільнить Ваші потреби. 

Наша мета – сприяти Вашому підприємству в досягненні виняткової якості продукції молочної галузі. З використанням наших молочних аналізаторів Ви зможете вдосконалити процес виробництва, забезпечити високу якість продукції та задовольнити потреби ринку.

Аналізатори якості молока сертифіковані та відповідають нормам чинного законодавства. За потреби, на лабораторний молокоаналізатор можна отримати свідоцтво про метрологічне калібрування.

Оберіть інновації, оберіть ефективність, оберіть якісний аналізатор молока для лабораторії – тут, де наука зустрічається з виробництвом, народжується майбутнє Вашого бізнесу!

Як купити аналізатори молока в ТОВ “Міра”?

Купити аналізатор для молока за приємною ціною у м. Львів або доставкою в інші міста України пропонуємо у нас. ТОВ “Міра” займається також ремонтом та профілактичною очисткою молокоаналізаторів.