Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

Рефрактометри та поляриметри

Рефрактометр (іншими словами поляриметр) - це оптичний прилад для аналізу якості, як правило, харчових продуктів: молока, соків, джемів, повидла, вина тощо. Прилади для визначення рефракції можна умовно розділити на дві категорії: побутові (кишенькові) та лабораторні рефрактометри.

Компанія Міра пропонує до Вашої уваги надійні побутові рефрактометри бренду Walcom. В залежності від показника brix ми зможемо підібрати саме ту модель рефрактометра, яка задовольнить Вас найбільше. Кишенькові поляриметри використовують переважно для дому або на підприємствах, що не знаходяться під метрологічним контролем, а точність вимірювань не має бути найвищою.

Лабораторні рефрактометри використовують переважно у науково-дослідних лабораторіях для аналізу харчових продуктів та інших речовин: засобів дезінфекції, морської води, грунту тощо. У нашому інтернет-каталозі Ви маєте змогу ознайомитись із українськими поляриметрами лабораторного призначення РПЛ-3 та РПЛ-4. Рефрактометри для лабораторії обовязково комплектуються свідоцтвом про повірку.

Купити рефрактометри недорого у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька 355 або доставкою в інші міста України.

Наша адреса

Контакти