Каталог товарів

Опромінювачі бактерицидні

Опромінювач бактерицидний (іншими словами світильник бактерицидний) – це спеціальний медичний пристрій, що у комплекті з бактерицидною лампою забезпечує кварцування повітря у приміщенні.

Опромінювач для дезінфекції може бути настільним (переносним) або настінним (стаціонарним). Світильники для бактерицидних ламп класифікують як відкритого так і закритого типу. Під час роботи дезінфікуючого опромінювача відкритого типу необхідно захистити очі , адже ультрафіолетове світло шкодить зору людини.

Кварцевий опромінювач підійде для садочків, шкіл, лікарень, лабораторій та інших установ, де необхідне знезараження повітря. Бажаєте здійснити фізичну дезінфекцію приміщення? Вам допоможе бактерицидний світильник. При потребі, у ремонтному відділі ТзОВ “Міра” до прилада можна під’єднати шнур до розетки 220v.

Ультрафіолетовий бактерицидний опромінювач купити недорого у м. Львів або доставкою в інші міста України пропонуємо у ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій ”Міра”. Високий професіоналізм працівників та надійне обладнання не залишить Вас байдужими.