Ціни та асортимент просимо уточняти: тел/факс (032) 295 10 61

Таймер TL-301

Таймер лабораторний ТЛ-301. 99 хвилин 59 секунд, прямий і зворотний посекундний відлік. Простий в управлінні, сигнал після закінчення встановленого часу. Легко прочитувані великий дисплей, пам'ять на останню установку. Встановлюється на підставку, кріпиться до стіни, можна встановити на металеву поверхню (магніт). Живлення від однієї батарейки ААА.

Цифровий таймер Dostmann

Сучасний цифровий таймер зворотного відліку та секундомір від німецького виробника.

Технічні характеристики:

  • діапазон вимірювання: 1 сек - 10 годин;
  • роздільна здатність: 1 сек;
  • розміри: 70 х 60 х 25 мм;
  • вага: 95 г.
Секундомір "Агат" однокнопочний

Секундомір "Агат" однокнопочний

Секундоміри механічні "Агат" характеризуються як механічні однострілкові, з механізмом простого управління стрілками і з переривною роботою годинникового механізму. Секундоміри призначені для вимірювання інтервалів часу в хвилинах, секундах, долях секунди і застосовуються при проведенні спортивних змагань, наукових досліджень, хронометражів. Механізми секундомірів калібру 42 мм на рубінових каменях мають пружинний двигун, анкерний хід і коливальну систему "баланс-спіраль" з періодом коливання 0,4 секунди. Тривалість роботи механізму від одного повного заводу пружини не менше 18 годин. Пропоновані секундоміри випускаються в металевих хромованих корпусах. Циферблат у всіх моделей покритий білою емаллю, цифри та стрілки - чорною. Однокнопочні секундоміри мають 60-ти секундну шкалу з ціною поділки 0,2 с і 30-ти хвилинний лічильник з ціною поділки 1 хв. Для управління стрілками механізм секундоміра забезпечений спеціальним важільним пристроєм простої дії. Пуск, зупинка і повернення стрілок на нуль здійснюється послідовними натисканнями на заводну кнопку.

Технічні характеристики: шкала секундомірна - 60х0,2 с; шкала хвилинна - 30х1 хв; додаткова похибка за 30 хв - 1,6 с; діапазон робочих темперетур - -20 - +40 С; габаритні розміри - 50х18х70 мм; вага - 90 г.

Секундомір "Агат" двокнопочний

Секундомір "Агат" двокнопочний

Секундоміри механічні "Агат" характеризуються як механічні однострілкові, з механізмом простого управління стрілками і з переривною роботою годинникового механізму. Секундоміри призначені для вимірювання інтервалів часу в хвилинах, секундах, долях секунди і застосовуються при проведенні спортивних змагань, наукових досліджень, хронометражів. Механізми секундомірів калібру 42 мм на рубінових каменях мають пружинний двигун, анкерний хід і коливальну систему "баланс-спіраль" з періодом коливання 0,4 секунди. Тривалість роботи механізму від одного повного заводу пружини не менше 18 годин. Пропоновані секундоміри випускаються в металевих хромованих корпусах. Циферблат у всіх моделей покритий білою емаллю, цифри та стрілки - чорною. Двокнопочні секундоміри мають 60-ти секундну шкалу з ціною поділки 0,2 с і 60-ти хвилинний лічильник з ціною поділки 1 хв. Для управління стрілками механізм секундоміра забезпечений спеціальним сумуючої дії. Пуск і зупинка стрілок здійснюється натисканням на заводну кнопку, повернення на нуль - натисканням на бічну кнопку.

Технічні характеристики: шкала секундомірна - 60х0,2 с; шкала хвилинна - 60х1 хв; додаткова похибка за 10 хв - ±0,6 с; додаткова похибка за 60 хв - ±1,8 с; діапазон робочих темперетур - -20 - +40 °С; габаритні розміри - Ø 55х19х75 мм; вага - 120 г.

© 2020 Міра. Всі права захищено.
Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч