Перелік товарів

Іономіри

Іономір – це прилад для аналізу рідин, принцип роботи якого полягає у визначені масової і молярної концентрації іонів, їх активності, температури, окисно-відновлювальних потенціалів та інших параметрів у лабораторних умовах.

Лабораторні іономіри як правило комплектуються комбінованим рН-електродом. Пристрої для аналізу рідин використовують як в побутових, так і в лабораторних цілях. Універсальний лабораторний іономір об’єднує в собі функції багатьох пристроїв, тим самим спрощуючи роботу лаборанта. В даній категорії Ви можете ознайомитись із описом лабораторних іономірів.

Іономір АІ-125 українського виробництва разом із лабораторними електродами взаємодіє з широким спектром іонів, забезпечуючи повний обсяг можливостей для Вашої лабораторії.

Додатково, наші іономіри мають інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, що робить їх легкими у використанні для фахівців будь-якого рівня. Ми розуміємо, що ваш час цінний, тому ми розробляємо продукти, що прискорюють процес аналізу, зберігаючи при цьому високу якість результатів.

З нами Ви отримуєте не просто іономір, а інструмент, який відповідає усім потребам у сфері лабораторної діагностики.

Купити іономір недорого можна у ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра”. Залиште заявку на сайті або перетелефонуйте нам.