Перелік товарів

Стерилізатори та автоклави

Стерилізатор (іншими словами сухожар) – це спеціальне лабораторне обладнання для дезінфекції медичних інструментів та іншого обладнання жаром чи парою.

Лабораторні стерилізатори бувають сухоповітряними та паровими. Сухі (або повітряні) стерилізатори вважаються найбільш практичними, адже не потребують додаткового підведення води. Такі сухожари є бюджетнішими та безпечнішими, аніж парові аналоги.

Електричний паровий стерилізатор (іншими словами автоклав) більш складний в експлуатації, проте він дозволяє очистити предмети від мікрофлори та інших забруднень. Напівавтоматичні автоклави ГК можуть бути виготовлені із нержавійки та додатково комплектуватись вакуумною сушкою.

В залежності від потреб клієнта, працівники компанії “Міра” зможуть підібрати для Вас вдалу модель стерилізатора. В нашій компанії працюють люди, в яких є допуск до роботи та підключення парових стерилізаторів.

Купити стерилізатор для лабораторії у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька, 355 або доставкою в інші міста України. Широкий асортимент сухоповітряних стерилізаторів та автоклав не залишить Вас байдужими. Замовити стерилізатор можна зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.