Каталог товарів

Стерилізатори та автоклави

Що таке стерилізатор?

Стерилізатор (іншими словами сухожар) – це спеціальне лабораторне обладнання для дезінфекції медичних інструментів та іншого обладнання жаром чи парою.

Лабораторні стерилізатори за призначенням розділяють на:

  • сухоповітряні стерилізатори;
  • парові стерилізатори (автоклави).

Сухі (або повітряні) стерилізатори вважаються найбільш практичними, адже не потребують додаткового підведення води. Такі сухожари є бюджетнішими та безпечнішими, аніж парові аналоги.

Електричний паровий стерилізатор (іншими словами автоклав) більш складний в експлуатації, проте він дозволяє очистити предмети від мікрофлори та інших забруднень. Напівавтоматичні автоклави ГК можуть бути виготовлені із нержавійки та додатково комплектуватись вакуумною сушкою.

В залежності від потреб клієнта, працівники компанії “Міра” зможуть підібрати для Вас вдалу модель стерилізатора. В нашій компанії працюють люди, в яких є допуск до роботи та підключення парових стерилізаторів.

Де купити стерилізатор лабораторний?

Купити стерилізатор для лабораторії у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька, 355 або доставкою в інші міста України. Широкий асортимент сухоповітряних стерилізаторів та автоклав не залишить Вас байдужими. Замовити стерилізатор можна зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.