Каталог товарів

Пірометри

Що таке пірометр?

Пірометр – це безконтактний термометр, який за допомогою інфрачервоного випромінювання здійснює вимірювання температури.

Лазерні термометри використовують для різних потреб. Умовно за призначенням їх можна розділити як промислові та медичні пірометри.

Призначення пірометра

Пірометри промислового призначення використовують для визначення температури стін при енергоаудиті або визначені якості проведеної теплоізоляції. Крім цього, промислові інфрачервоні термометри допомагають запобігти контакту людини із високими температурами. Температурний діапазон промислових безконтактних вимірювачів температури складає 300° С і більше. Також, пірометри використовують для харчових продуктів. Яскравим прикладом таких пристроїв є німецькі пірометри testo, що є сертифіковані HACCP.

Медичні пірометри призначені для вимірювання температури тіла людини. Діапазон вимірювань складає 35-42° С. За рахунок зменшеного діапазону, пірометри для тіла є більш точними, аніж промислові аналоги. Компанія “Міра” пропонує лише сертифіковані безконтактні термометри медичного призначення.

Де можна швидко та недорого купити якісний ІЧ-пірометр?

Купити пірометр у м. Львів можна за адресою вул.. Городоцька 355 або доставкою в інші міста України. Приємна ціна на пірометр та високий професіоналізм працівників не залишать Вас байдужими.