Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

Вакуумна техніка

У даній категорії Ви можете ознайомитись із переліком вакуумної техніки різного призначення.

Як правило, вакуумні відсмоктувачі застосовують в медицині. Працюють такі прилади без пари чи масляних рідин. Крім цього, електричні вакуумні насоси використовують для мікробіологічних досліджень. Пристрій ПВФ-35ПП для фільтрування води виробництва Просто Прилад створений саме для таких потреб.

Існують також перистальтичні , роторні, форвакуумні і багато інших насосів. Проконсультувавшись з менеджером, Ви можете зробити замовлення на прилад для вакуумної фільтрації . Перед замовленням вакуумного насосу ознайомтесь з переліком лійок та мембранних фільтрів на нашому сайті. У нас Ви можете придбати все разом.

Прилади в основному підійдуть для мікробіологічних, хімічних та харчових лабораторій, а також для установ, що займаються контролем якості питної та стічної води, а також для підприємств, що займаються водопідготовкою.

Купити вакуумний відсмоктувач за приємними цінами можна у ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра. Певні моделі постійно є в наявності за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355. Тут Ви зможете вживу ознайомитись із роботою пристрою та придбати його.

Наша адреса

Контакти