Вакуумна техніка

У даній категорії Ви можете ознайомитись із переліком вакуумної техніки різного застосування.

Як правило, вакуумні відсмоткувачі застосовують в медицині під час надання невідкладної допомоги. Працюють такі прилади без пари чи масляних рідин. Крім цього, електричні вакуумні насоси використовують для мікробіологічних досліджень. Пристрій ПВФ-35ПП для фільтрування води виробництва Просто Прилад створений саме для таких потреб.

Існують також перистальтичні , роторні, форвакуумні і багато інших насосів. Проконсольтувавшись з менеджером, Ви можете зробити замовлення на прилад для вакуумної фільтрації . Перед покупкою ознйомтесь з переліком лійок та мембранних фільтрів на нашому сайті. У нас Ви можете придбати все разом.

Прилади в основному підійдуть для мікробіологічних, хімічних та харчових лабораторій, а  також для установ, що займаються контролем якості питної води та водоканалів.

Купити вауумний відсмоктувач за приємними цінами можна у ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра. Певні моделі постійно є в наявності за адресою м. Львів, вул.Городоцька, 355. Тут Ви зможете вживу ознайомитись із роботою пристрою.

Наша адреса

Контакти