Вакуумна техніка

У даній категорії Ви можете ознайомитись із переліком вакуумної техніки різного застосування.

Як правило, вакуумні відсмоткувачі застосовують в медицині під час надання невідкладної допомоги. Працюють такі прилади без пари чи масляних рідин. Крім цього, електричні вакуумні насоси використовують для мікробіологічних досліджень. Пристрій ПВФ-35ПП для фільтрування води виробництва Просто Прилад створений саме для таких потреб.

Існують також перистальтичні , роторні, форвакуумні і багато інших насосів. Проконсольтувавшись з менеджером, Ви можете зробити замовлення на прилад для вакуумної фільтрації . Перед покупкою ознйомтесь з переліком лійок та мембранних фільтрів на нашому сайті. У нас Ви можете придбати все разом.

Прилади в основному підійдуть для мікробіологічних, хімічних та харчових лабораторій, а  також для установ, що займаються контролем якості питної води та водоканалів.

Купити вауумний відсмоктувач за приємними цінами можна у ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра. Певні моделі постійно є в наявності за адресою м. Львів, вул.Городоцька, 355. Тут Ви зможете вживу ознайомитись із роботою пристрою.

Наша адреса

Контакти

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч