Перелік товарів

Електроди лабораторні

Електрод лабораторний: визначення та застосування

Електрод лабораторний – це спеціальний пристрій, який застосовують для визначення рівню рН, окисно-відновлювального потенціалу, концентрації іонів певних речовин тощо. Речовини, які можуть бути дослідженими з допомогою лабораторних електродів, як правило є водними розчинами, дещо рідше – суспензії, емульсії та напівтверді речовини.

Електрод лабораторний є невід’ємною частиною для роботи pH-метра, іономіра, нітратоміра, оксиметра та інших приладів. Результат вимірювань залежить від концентрації іонів в розчині. Електроди лабораторні за матеріалом виготовлення класифікуються як:

  • пластикові електроди;
  • скляні лабораторні електроди;

Виносні лабораторні зонди переважно використовують для точних лабораторних досліджень. Електроди для лабораторних рН-метрів, нітратомірів та іономірів гарантують точні та консистентні результати, що робить їх важливим інструментом для кожної лабораторії. Ними обладнують популярні моделі лабораторних приладів, а саме:

  • рн-метр 150 МІ або рН-305;
  • іономір лабораторний АІ-125 / І-160Мі;
  • нітратомір лабораторний Н-405;
  • та інші моделі вітчизняних чи іноземних вимірювальних приладів;

В асортименті є іоноселективні, комбіновані, порівняльні електроди тайванського чи китайського виробництва. Представлені на сайті одиниці є аналогами поширених електродів марок ЕСЛ, ЕСК, ЕС, ЕСр та ЕЛІС. Перед покупкою уточніть інформацію з нашими працівниками для сумісності саме з Вашим пристроєм.

Де та як купити електрод для лабораторних потреб?

Купити електроди для лабораторних досліджень в Україні недорого можна у нас – у ТОВ “Міра”. Залиште запит на сайті і ми обов’язково перетелефонуємо.