Ваги

Ваги - це спеціальне механічне або електронне обладнання, що використовують для визначення маси обєкта (тіла). Ваги або іншими словами терези набули широкого поширення серед різних галузей. В асортименті ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра Ви можете ознайомитись із різними видами ваг за призначенням: ваги лабораторні, платформні, аналітичні, ваги-вологоміри тощо.

Ваги активно використовують у харчовій галузі, хімічних, біологічних, гістологічних, ветеринарних та ін. лабораторіях, фармацевтиці, легкій та тяжкій промисловості, школах та університетах, контролюючих організаціях, дослідницьких центрах та на складах зберігання продукції. В залежності від потреби, ваги можуть комплектуватись акумулятором (безпровідні ваги з автономним живленням), наприклад, для зважування товарів на складі, віддалено від мережі 220В.

Яку вагу купити? Компанія Міра пропонує до Вашої уваги широкий перелік сертифікованих ваг з різною дискретністю, границями зважування, допустимою похибкою, з повіркою чи сертифікатом про калібрування для різних потреб. Для консультації Ви завжди можете перетелефонувати спеціалістам компанії Міра або залишити запит на сайті. Вивчивши потребу клієнта, ми зможемо запропонувати Вам найбільш вдале придбання.

Купити вагу недорого в Україні рекомендуємо саме у нас. Низькі ціни на ваги, безкоштовна доставка товару по Львову, хороша якість продукції, а також кваліфікований персонал не залишать Вас байдужими. Залиште запит на сайті або відвідайте для ознайомлення наш магазин-виставку за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355.