Каталог товарів

Ваги

Ваги: призначення та застосування на сучасному підприємстві

Ваги – це спеціальне механічне або електронне обладнання, яке використовують для визначення маси об’єкта (тіла). Електронні ваги та терези набули широкого поширення серед підприємств різних галузей. В асортименті ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” Ви можете ознайомитись із різними видами ваг. За призначенням ваги поділяють на лабораторні, технічні та фасувальні, аналітичні, ваги-вологоміри тощо.

Ваги активно використовують у харчовій галузі, хімічних, біологічних, гістологічних, ветеринарних та ін. лабораторіях. Вагове обладнання також використовують у фармації, легкій та важкій промисловості, школах та університетах, дослідницьких центрах, а також на складах зберігання продукції. В залежності від Ваших потреб, компанія “Міра” комплектує ваги акумулятором (безпровідні ваги з автономним живленням, що працюють віддалено від мережі 220В) та штативом. Окрім цього, ваги можна виготовити у хімічно стійкому корпусі з високим ступенем захисту від вологості, пилу та корозії. Такі ваги переважно використовують для зважування товарів на складі.

Яку вагу купити?

Компанія “Міра” пропонує Вашій увазі перелік сертифікованих ваг з широким діапазоном вимірювань, різною дискретністю та точністю. Більшість ваг мають декларацію відповідності, за Вашим бажанням можна доукомплектувати вагу свідоцтвом про повірку чи калібрування. Для зручності використання ваг пропонуємо Вам придбати ваговий стіл, який заповнений баластом для захисту від небажаної вібрації. Робоча поверхня такого столу виготовлена із гранітної плити, яка встановлена на антивібраційні подушки. Для консультації Ви завжди можете зателефонувати спеціалістам компанії “Міра” або залишити свій запит на сайті.

Де можна обрати та замовити ваги?

Купити вагу недорого в Україні рекомендуємо у ТзОВ “ЦЗЛ “Міра”, оскільки у нас низькі ціни на ваги, безкоштовна доставка товару по Львову, а також висока якість продукції. Залиште Ваш запит на сайті або відвідайте наш магазин-виставку за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355.