Перелік товарів

Ваги аналітичні

Ваги електронні аналітичні призначені для статичного зважування об’єктів у лабораторних умовах. Ваги для аналітичного зважування використовують на підприємствах різних галузей, де необхідна найвища точність зважування.

Компанія “Міра” пропонує аналітичні ваги для лабораторій виробництва Radwag (Польща). Надточні ваги цієї марки найчастіше використовують у вищих навчальних закладах, медицині, харчових, хімічних, біологічних, гістологічних та інших лабораторіях. Точні аналітичні ваги I класу точності, в залежності від моделі, можуть мати дискретність від 0,0001 г та більше. Максимальні границі зважування також є різними – від 6 до 500 г. Одиниці вимірювання: грами, міліграми, карати, унції.

Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій ”Міра” пропонують аналітичні ваги з оцінкою відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни на аналітичні ваги з повіркою та калібруванням або без них можуть бути різними.

Купити аналітичну вагу Radwag недорого у м. Львів або з доставкою по всій Україні за цінами виробника рекомендуємо У ТзОВ “Міра”. Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, ремонт аналітичних ваг, кваліфікований персонал та широкий асортимент ваг для лабораторій не залишать Вас байдужими. Залиште Ваш запит на сайті і переконайтесь.