Каталог товарів

Ваги аналітичні

Для чого використовують ваги

аналітичні?

Ваги електронні аналітичні призначені для статичного зважування об’єктів у лабораторних умовах. Ваги для аналітичного зважування використовують на підприємствах різних галузей, де необхідна найвища точність зважування. Найчастіше, придбання такого обладнання є осбливо актуальним для компаній харчової та фармацевтичної промисловостей, а також для хімічних, біологічних, гістологічних і навчальних лабораторії України.

Асортимент аналітичних ваг: у нас Ви точно знайдете ідеальну модифікацію

Компанія “Міра” пропонує аналітичні ваги для лабораторій виробництва Radwag (Польща). Надточні аналітичні ваги цієї марки мають найвищий 1 клас точності. В залежності від моделі, аналітична вага Radwag може мати дискретність від 0,0001 г та більше. Максимальні границі зважування також є різними – від 6 до 500 г. Одиниці вимірювання: грами, міліграми, карати, унції.

Особливості використання аналітичної ваги

Аналітичні ваги комплектуються зі заводу спеціальними стінками, які перешкоджають протягу з повітря впливати на точність показників. До інших ознак, які впливають на точність показів відносять також рівність поверхні, на якій розміщується аналітична вага, надмірна вологість у приміщенні, різка зміна атмосферного тиску. Навіть умовний проїзд трамваю біля вікон лабораторії може створити вібрацію стін у приміщенні та вплинути на точність зважування. Ми рекомндуємо подбати про робоче місце, на якому буде розміщуватись вага для аналітичного зважування. Замість звичайного побутового столу рекомендуємо придбати спеціальний антивібраційний стіл (стіл для зважування), який, до речі, також можна придбати у нас. Або розмістити вагу на шліфованому гранітному блоці. Це зменшить вібрацію та допоможе досягнути найточніших показників при зважуванні.

Основні поради для обслуговування ваг аналітичних:

  • Періодична перевірка показів ваги аналітичної за допомогою еталонних калібрувальних наважок (гирі такого типу можна також придбати у нас);
  • Періодична чистка датчиків (компанія “Міра” проводить післягарантійне обслуговування ваг) та діагностика ваг;
  • Увімкнення ваг лише під час зважування, для довгої та ефективної служби акумуляторної батареї;

 

Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій ”Міра” пропонують аналітичні ваги з оцінкою відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни на аналітичні ваги з повіркою та калібруванням або без них можуть бути різними.

Де купити аналітичні ваги?

Купити аналітичну вагу недорого у м. Львів або з доставкою по всій Україні за цінами виробника рекомендуємо У ТзОВ “Міра”. Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, ремонт та чистка аналітичних ваг для лабораторії не залишать Вас байдужими. Залиште Ваш запит на сайті і переконайтесь.