Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

Ваги платформні

Ваги електронні платформні призначені для статичного зважування обєктів. Платформні ваги подібні за призначенням до лабораторних. До їх особливостей можна віднести більшу за розміром платформу для зважування, можливість комплектувати платформну вагу акумулятором, а також стійкою для вагопроцесора. Максимальна границя зважування є більшою (від 12 до 500 кг). Все це робить використання таких стаціонарних ваг зручним для промислових та виробничих підприємств, а також для складу.

Компанія Міра пропонує технічні ваги з платформою виробництва ТВЕ Техноваги II класу точності. Ваги можуть бути виготовлені у стандартному, нержавіючому та пилевологозахищеному виконанні. Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра пропонують платформні ваги з декларацією відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни на платформні ваги з повіркою, калібруванням та без них можуть бути різними.

Купити платформну вагу недорого у м. Львів або з доставкою по всій Україні за ціною виробника рекомендуємо у ТзОВ "Міра". Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, кваліфікований персонал та широкий асортимент ваг не залишать Вас байдужими. Залиште Ваш запит на сайті і переконайтесь.

Наша адреса

Контакти