Ваги платформні

Ваги електронні платформні призначені для статичного зважування обєктів. Платформні ваги подібні за призначенням до лабораторних. До їх особливостей можна віднести більшу за розміром платформу для зважування, можливість комплектувати платформну вагу акумулятором з вбудованим живленням, а також стійкою для вагопроцесора. Максимальна границя зважування є більшою (від 12 до 500 кг), проте точність зважування буде нижчою. Все це робить використання таких стаціонарних ваг зручним для промислових та виробницих підприємств, а також для складу.

Компанія Міра пропонує ваги з платформою виробництва ТВЕ Техноваги II класу точності. Ваги можуть бути виготовлені у стандартному, нержавіючому та пилевологозахищеному виконанні. Для бюджетних установ та підприємств з метрологічним контролем спеціалісти ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра пропонують платформені ваги з оцінкою відповідності або сертифікатом калібрування. Узгодьте з менеджерами компанії комплектацію ваг, адже ціни ваг для платформного зважування з повіркою та без неї можуть бути різними.

Купити платформну вагу недорого у м. Львів або доставкою по всій Україні за цінами виробників рекомендуємо саме у нас. Сервісне обслуговування ваг, гарантія та післягарантійна профілактика, кваліфікований персонал та широкий асортимент ваг не залишать Вас байдужими. Залиште запит на сайті і переконайтесь.

Наша адреса

Контакти