Каталог товарів

Млинки лабораторні

Лабораторний млин: застосування та призначення

Млинок лабораторний – це прилад, що використовують, як правило, у харчових, ветеринарних та переробних лабораторіях для розмелювання сільськогосподарських культур.

Лабораторний млин призначений для розв’язання різноманітних завдань – від подрібнення твердих матеріалів до отримання фінішних порошків. Незалежно від того, чи ви працюєте з фармацевтикою, хімією або біологією, наші пристрої гарантовано забезпечать Вам потрібні результати.

Різновид лабораторних млинів

В асортименті ТОВ “Міра” млинки лабораторні спеціально розроблені для забезпечення найвищої точності та ефективності при подрібненні та розмелюванні різних матеріалів. Використовуючи передові технології, вони гарантують однорідність частинок та високий рівень дисперсії.

У ріжучих млинках подрібнення зернових культур здійснюється за допомогою спеціального ножа, виготовленого зі сталі. Електричні млинки для зернової лабораторії з легкістю працюють із кукурудзою, пшеницею, зерном, житом та іншими зернобобовими. В залежності від Вашої потреби працівники ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” зможуть підібрати найбільш вдалу модель млинка.

Ми розуміємо, що Ваша робота вимагає найвищої стабільності. Тому наші млини лабораторні виготовлені з високоякісних матеріалів, які забезпечують довгий термін служби та стійкість до інтенсивного використання. Надійне обладнання відомих виробників, таке як подрібнювачі ЛЗМ, ЛЗМК, ЛЗМ-1 та інші Ви можете придбати за цінами виробників у нас.

Обирайте нас для того, щоб забезпечити собі найкращі інструменти для Вашої лабораторії. Науковий прогрес починається з надійних та ефективних рішень, і ми горді бути Вашим партнером у цьому захоплюючому подорожі в світ відкриттів!

Де обрати та придбати млинок для лабораторних досліджень зерна?

Купити лабораторний млинок у м. Львів або перевізником по всій Україні можна у нас. Гарантійне та післягарантійне обслуговування приладів забезпечене!