Ціни та асортимент просимо уточняти: тел/факс (032) 295 10 61

Лабораторний млин ЛМТ-2

Лабораторний млин ЛМТ-2

Лабораторний млин ЛМТ-2 призначений для подрібнення лабораторних проб зерна сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Можливий подальший аналіз на ІЧ-аналізаторі при визначенні кількості та якості клейковини, "числа падіння", вмісту білка, а також інших показників якості продукту, при визначенні яких потрібен розмел за заданою крупністю. ЛМТ-2 застосовується в ВТЛ хлібоприймальних, борошномельних та зернопереробних підприємств, лабораторіях ДХІ, в системі сільського господарства, селекційних і науково-дослідних організаціях, незалежних лабораторіях та інших організаціях, які займаються оцінкою якості сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Використовується млин при підготовці проб для визначення кількості та якості клейковини, «числа падіння», вмісту білка, а також інших показників, при визначенні яких потрібен розмел продукту заданої крупності.

Технічні характеристики: млин забезпечує розмелювання навіски зерна масою від 10г до 100г з заданим стабільним розміром частинок. Ситовий контроль подрібненого продукту не потрібен (схід сита N 067 не більше 1%, прохід сита N 38 не менше 60%), млин оснащений змінними каліброваними ситами діаметрами 0,8 і 1,0 мм. Частота обертання робочого органу – 10200 об/хв., обсяг завантажувального бункера – 280 мл, вага приладу – 17,5 кг.

Млинок лабораторний ЛЗМ

Млинок лабораторний ЛЗМ

Лабораторний Зерновий Млинок (ЛЗМ) дозволяє підготувати точно відважену кількість продукту шляхом його подрібнення перед дослідженнями.

За допомогою лабораторного млинка ЛЗМ можна ефективно подрібнити насіння зернових, зернобобових та олійних культур, різних продуктів з зерна, включаючи всіляку сировинну або кормову продукцію.

Застосування лабораторних млинів ЛЗМ рекомендовано для підприємств, що займаються прийманням, зберіганням або переробкою зерна, виробників комбікорму та інших організацій.

Подрібнення продуктів в млинах ЛЗМ здійснюється ножем, виготовленим з інструментальної сталі. За рахунок спеціалізованого хімічного складу і унікальної термообробки, матеріал ріжучого елемента наділений високою твердістю і міцністю одночасно.

Технічні характеристики: Час розмелювання продукції масою 20г — 45с, режим роботи — циклічний, 5хв роботи 10 хв перерви, ємність склянки — 100см³, маса розмелюючого продукту, не більше 50 г, швидкість обертання валу при холостому ході, не менше 23000 об / хв, потужність, не більше 230 Вт, габаритні розміри (діаметр х висота), мм 140 х 205, маса, не більше 1,2 кг, гарантія 1 рік.

Млинок лабораторний ЛЗМ-1

Млинок ЛЗМ-1 призначений для подрібнення лабораторних проб зерна сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки з метою підготовки для подальшого визначення показників якості зерна. ЛЗМ-1 застосовується у ВТЛ хлібоприймальних, борошномельних і зернопереробних підприємствах, в системі сільського господарства та інших організаціях, які займаються оцінкою якості сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Використовується млин при підготовці проб для визначення кількості та якості клейковини, «числа падіння», вміст білків, а також інших показників, при визначенні яких потрібно розмелоти продукти за заданою крупністю.

Загальний опис: млин складається з електродвигуна вмонтованого у корпусі. У верхній частині корпусу закріплений пластмасовий стакан, армований металом, в який засипається зерно для помолу. Стакан закривається кришкою, за допомогою різьбового з'єднання. На кінці валу електродвигуна закріплений металевий ніж, для розмелювання зернових культур. Запуск і зупинка млина проводиться вимикачем.

Технічні характеристики: електроживлення – 220 D; споживана потужність – 220 Вт; режим роботи – повторно-короткочасний 5 хв. роботи, 10 хв. перерви один цикл; ємність склянки – 130 см3; зернова навіска, максимальна – 50 г; швидкість обертання вала електродвигуна на холостому ходу, не менше – 10000 об/хв; вага – 1,5 кг.

© 2019 Міра. Всі права захищено.
Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч