Перелік товарів
Млинок лабораторний ЛЗМ-1

Млинок лабораторний ЛЗМ-1

Млинки лабораторні

Млинок ЛЗМ-1 призначений для подрібнення лабораторних проб зерна сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки з метою підготовки для подальшого визначення показників якості зерна. ЛЗМ-1 застосовується у ВТЛ хлібоприймальних, борошномельних і зернопереробних підприємствах, в системі сільського господарства та інших організаціях, які займаються оцінкою якості сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Використовується млин при підготовці проб для визначення кількості та якості клейковини, «числа падіння», вміст білків, а також інших показників, при визначенні яких потрібно розмелоти продукти за заданою крупністю.

Загальний опис: млин складається з електродвигуна вмонтованого у корпусі. У верхній частині корпусу закріплений пластмасовий стакан, армований металом, в який засипається зерно для помолу. Стакан закривається кришкою, за допомогою різьбового з’єднання. На кінці валу електродвигуна закріплений металевий ніж, для розмелювання зернових культур. Запуск і зупинка млина проводиться вимикачем.

Технічні характеристики: електроживлення – 220 D; споживана потужність – 220 Вт; режим роботи – повторно-короткочасний 5 хв. роботи, 10 хв. перерви один цикл; ємність склянки – 130 см3; зернова навіска, максимальна – 50 г; швидкість обертання вала електродвигуна на холостому ходу, не менше – 10000 об/хв; вага – 1,5 кг.