Лабораторні меблі

Компанія “Міра” забезпечує меблями лабораторії України з початку своєї діяльності.

Чому обирають саме нас? При купівлі лабораторних меблів, одне з перших, що цікавить покупця – це точність та відповідність замірів з розмірами конкретних одиниць. Меблі, що пропонує наша компанія, можна виготовляти в різних розмірах та комплектаціях, залежно від потреб клієнта. У інженерному відділі компанії “Міра”, що знаходиться у місті Львів, працюють люди, які при потребі завжди можуть виїхати на об’єкт, здійснити заміри приміщення та передати інформацію менеджерам.

У свою чергу, менеджер допоможе Вам правильно підібрати покриття лабораторних меблів, в залежності від Вашої діяльності та обрати найбільш зручний метод доставки. При потребі складається 3D макет приміщення.

Меблі для лабораторій недарма класифікуються окремо від побутових. Вироби пройшли сертифікацію в системі УкрСЕПРО та апробацію в багатьох лабораторіях України. Стандартний матеріал покриття – хімічностійкий пластик, передбачений для роботи з реактивами. Одна з відмінних ознак наших меблів – травмо-безпечний каркас, виготовлений з використанням алюмінієвого профілю.

Меблями обладнують виробничі, навчальні, бактеріологічні, ветеринарні, гістологічні, зернові, мікробіологічні, медичні, метрологічні, шкільні та студентські лабораторії.

Купити меблі за ціною виробника – це реальність, яку Вам пропонує “Центр забезпечення лабораторій “Міра”.