Лабораторні меблі

Що таке лабораторні меблі і які їх особливості?

Лабораторні меблі — це не лише прості предмети інтер’єру, це основний фундамент для комфортної та продуктивної роботи у наукових дослідженнях. Наші меблі створені з врахуванням потреб сучасних лабораторій, де збереження безпеки, функціональність та ергономіка є ключовими пріоритетами.

Компанія “Міра” забезпечує меблями лабораторії України з початку своєї діяльності. Купити меблі лабораторні за ціною виробника – це реальність, яку Вам пропонує “Центр забезпечення лабораторій “Міра”.

Переваги співпраці з ТОВ “Міра”

Чому обирають саме нас? При купівлі лабораторних меблів, одне з перших, що цікавить покупця – це точність та відповідність замірів з розмірами конкретних одиниць. Лабораторні меблі, що пропонує наша компанія, можна виготовляти в різних розмірах та комплектаціях, залежно від потреб клієнта. У інженерному відділі компанії “Міра”, що знаходиться у місті Львів, працюють люди, які при потребі завжди можуть виїхати на об’єкт, здійснити заміри приміщення та передати інформацію менеджерам. У свою чергу, менеджер допоможе Вам правильно підібрати покриття лабораторних меблів, в залежності від Вашої діяльності та обрати найбільш зручний метод доставки.

Кожен елемент нашої лабораторної меблів відповідає вимогам сучасних наукових стандартів та дозволяє забезпечити оптимальні умови для проведення досліджень. Ми розуміємо, наскільки важлива є організація робочого простору у лабораторії, тому пропонуємо ефективні та практичні рішення для вашого наукового середовища. При потребі складається 3D макет приміщення. Меблі лабораторні хімічні, як правило, виготовляються зібраними і є повністю готовими до використання після поставки.

Найбільшою популярністю користуються:

  • Шафи витяжні лабораторні;
  • Шафи ламінарні;
  • Столи лабораторні;
  • Столи вагові;
  • Столи острівні лабораторні;

Характеристика та класифікація меблевих виробів для лабораторій

Стандартний матеріал покриття – хімічностійкий пластик, передбачений для роботи з хімічними реактивами. Враховуючи побажання клієнта, робоча поверхня (стільниця) може бути виготовленою зі звичайної плити з ДСП, з нержавійного металу або з керамограніту. Одна з відмінних ознак наших меблів – травмо-безпечний каркас, виготовлений з використанням алюмінієвого профілю.

Меблі для лабораторій недарма класифікуються окремо від побутових. Наші меблі виготовлені з використанням високоякісних матеріалів, які забезпечують тривалу експлуатацію та зручність у використанні. Вироби пройшли сертифікацію в системі УкрСЕПРО та апробацію в багатьох лабораторіях України. Отже, лабораторні меблі з декларацією відповідності від ТОВ “Міра” є сертифікованими, а індивідуальний підхід до Замовника забезпечить Вашу лабораторію максимально вдалим технічним рішенням. Звернувшись до нас, Ви отримаєте фахову, кваліфіковану консультацію щодо меблів лабораторних.

Де і в кого можна купити лабораторні меблі?

Обирайте лабораторні меблі від ТОВ “Міра”, щоб створити функціональне та безпечне середовище для вашої роботи. Нашими меблями обладнують виробничі, навчальні, бактеріологічні, ветеринарні, гістологічні, зернові, мікробіологічні, медичні, метрологічні, шкільні та студентські лабораторії. Будемо раді співпраці і для захочоення пропонуємо безкоштовну доставку меблів у Львові та Івано-Франківську, а також швидку доставку за тарифом перевізників по всій Україні.