Мийки лабораторні

Мийки лабораторні глибокі призначені, як правило, для миття посуду у лабораторних умовах. Основна відмінність лабораторної мийки – це матеріали, з яких вона виготовлена, а саме – хімічностійкий пластик (іншими словами HPL-пластик) та анодований алюмінієвий профіль. Хімічні мийки для лабораторії витримують короткотермінову дію з агресивними кислотами та відповідають сучасним стандартам якості ДСТУ, адже пройшли сертифікацію в системі УкрСЕПРО та апробацію в багатьох лабораторіях України. При потребі, мийка лабораторна зі змішувачем може бути виготовлена із нержавійки, що зробить її повністю стійкою до хімічних реактивів, проте і її кінцева вартість зросте.

Компанія ТзОВ “ЦЗЛ “Міра” пропонує широкий перелік одинарних (мийки з одною раковиною) та подвійних (мийки з двома раковинами) лабораторних мийок. Всі меблі виготовляються під замовлення, тож мийка лабораторна може бути виготовлена у будь-якій комплектації – з тумбами або без них, а також будь-якого розміру. Уточнюйте цю інформацію із Вашим менеджером.

Цікавить ціна? Залиште запит на сайті або зателефонуйте нам. Купити лабораторну мийку недорого в Україні рекомендуємо саме у нас, адже компанія “Міра” забезпечує безкоштовну доставку меблів у м. Львів, а ціни не відрізняються від цін виробників.