Мийки лабораторні

Стіл мийка лабораторна призначена, як правило, для миття посуду у лабораторних умовах.

Відмінність лабораторної мийки від звичайної

Основна відмінність мийок лабораторних у порівнянні з побутовими – це матеріали, з яких вони виготовлені. Мийка лабораторна – поверхня – хімічностійкий пластик (іншими словами HPL-пластик), каркас – анодований алюмінієвий профіль та матеріал раковини – нержавіюча сталь, поліпропилен. Хімічні мийки для лабораторії витримують короткотермінову дію з агресивними кислотами та відповідають сучасним стандартам якості ДСТУ, адже пройшли сертифікацію в системі УкрСЕПРО та апробацію в багатьох лабораторіях України.

Стіл лабораторний хімічний з мийкою є невід’ємнм атрибутом сучасного лабораторного приміщення. При потребі, мийка лабораторна зі змішувачем може бути виготовлена із нержавійної сталі, що зробить її повністю стійкою до хімічних реактивів. Проте, стіл мийка з нержавійки буде значно дорожчою та важчою при транспортуванні.

Мийка лабораторна: різновиди

Компанія ТОВ “Міра” пропонує широкий перелік одинарних мийних столів (мийки з одною раковиною та змішуачем) та подвійних (стіл-мийка на дві раковини). Лабораторний стіл з мийками та шафками є функціональним і доповнить Вашу лабораторію. Оскільки, наші меблі виготовляються під замовлення, мийка лабораторна може бути виготовлена у будь-якій комплектації – з тумбами або без них, будь-якого розміру, а також на вибір клієнта зі зливом або без зливу, з резервуаром для забору води або без нього. Уточнюйте цю інформацію із менеджером.

Цікавить де можна купити мийку для лабораторії?

Зацікавила мийка для миття лабораторного посуду? Залиште запит на сайті або зателефонуйте нам. Купити лабораторні мийки недорого в Україні рекомендуємо саме у нас, адже компанія “Міра” забезпечує безкоштовну доставку меблів у Львові, а ціни не відрізняються від цін на виробництві.