Шафи витяжні лабораторні

Що таке витяжна шафа?

Шафа витяжна – це спеціальна лабораторна шафа призначена для безпечного проведення досліджень, в ході яких виділяються шкідливі для людини речовини.

Хімічні шафи витяжні користуються попитом для аналізу, виробництва та зберігання хімреактивів, лакофарбових матеріалів, нафтопродуктів та інших речовин в лабораторних умовах. Нашими Замовниками є виробничі, навчальні, хімічні, біологічні та інші лабораторії. Умовно розділити витяжні шафи можна на:

  • Настільні;
  • Підлогові, повнорозмірні (складаються з 2-ох частин);

Будова лабораторної витяжної шафи

Шафа з витяжкою для лабораторії оснащена системою вентиляції та розсувним віконцем. Матеріал виготовлення – хімічно стійкий пластик (HPL-пластик), основа – анодований алюмінієвий профіль. Шафа витяжна лабораторна є травмобезпечною, завдяки спеціальному профілю та безпечному оргсклу. За потреби, робоча поверхня може бути створеною з нержавійної сталі або керамограніту, також, можуть врізатись мийки, проте, вартість та вага таких виробів будуть вищими. Крім цього, шафа лабораторна витяжна, що поставляється у комплекті з вентилятором, має низький допустимий рівень шуму і не створить дискомфорту для роботи лаборанта.

Лабораторна витяжка від ТОВ “Міра” – гарантія якості

Витяжна шафа для лабораторії або іншими словами “витяжка” сертифікована УкрСЕПРО, відповідає вимогам ДСТУ України, в комплекті обладнана рухомою гофрою (діаметр 250 мм) та випробувана у багатьох лабораторіях України. Витяжна шафа лабораторна має декларацію відповідності і відповідає усім вимогам чинного законодавства. Шафи лабораторні витяжні є стійкими до корозії, тож ми без вагань надаємо гарантію на усі лабораторні меблі.

Бажаєте замовити витяжну шафу для лабораторного приміщення?

Купити шафу витяжну недорого в Україні пропонуємо у ТОВ “Міра”. Наша компанія гарантує надійність товару, приємні ціни та безкоштовну доставку меблів у містах Львів та Івано-Франківськ.