Столи острівні лабораторні

Яке призначення острівного столу у лабораторії?

Столи острівні лабораторні призначені для використання у хімічних кабінетах та лабораторіях. Основна особливість острівного (двостороннього) столу від звичайного – це можливість встановити його посеред кімнати для зручності роботи лаборантів.

Стіл острівний лабораторний виготовлений із хімічно стійкого пластику (HPL-пластик), основа – анодований алюмінієвий профіль. Острівний стіл для лабораторії безслідно витримує короткочасну дію з хімічними кислотами. Підтвердженням цього є декларація відповідності – столи острівні сертифіковані і відповідають усім вимогам чинного законодавства для використання у хімічних, виробничих, навчальних та інших лабораторіях.

Особливості столів острівних від ТОВ “Міра”

Столи такого типу виготовляють під замовлення для задоволення усіх потреб споживача. Острівний лабораторний стіл може комплектуватись із тумбами, надставками, мийками, сушарками для посуду, розетками тощо. Крім цього, стіл острівного типу може бути розрахований на 2, 4 і навіть 6 робочих місць. В межах ТОВ “Міра” передбачено 3D моделювання острівних столів з унікальною комплектацією, якщо стандартні вимоги не підходять під потреби клієнта. Ціна такого виробу не буде значно вищою від стандартної комплектації, тож залишайте Ваші запити на лабораторний острівний стіл на сайті або за даними, вказаними у категорії “Контакти”.

Бажаєте купити острівний стіл?

Купити стіл острівний в Україні (безкоштовна доставка у м. Львів) рекомендуємо у ТзОВ “Міра”. Меблі за цінами виробника, кваліфікований персонал, а також широкий асортимент якісних професійних меблів Ви знайдете у нас.