Лабораторний посуд

У розділі “Посуд лабораторний” наші клієнти мають змогу ознайомитись з обширним переліком продукції для використання її у спеціальних умовах. Лабораторний посуд переважно виготовляють із прозорого термостійкого скла чи пластика, призначеного для роботи з хімреактивами.

Співпрацюючи з ТзОВ “ Центр забезпечення лабораторій “Міра”, Ви економите свій час, адже у нас широкий асортимент лабораторного посуду, який ми пропонуємо не лише у великих об’ємах, а й в роздріб. Колби, склянки, циліндри, пробірки та лійки у скляному чи пластиковому виконанні, а також, ареометри, бутирометри, банки, флакони, піпетки та бюретки для хімії, Ви можете придбати у магазині-виставці за адресою м. Львів, Городоцька, 355, або доставкою в інші міста України.

Якість посуду для лабораторій підтверджена відповідними сертифікатами. Посуд виготовляється із порцеляни, пластика, полімерів, кварцевого чи боросилікатного скла. Наші працівники підкажуть який матеріал краще обрати, враховуючи конкретні умови експлуатації. Перед початком роботи, лабораторний посуд рекомендуємо продезинфікувати.

ТзОВ “Міра” запрошує ознайомитись Вас із нашим інтернет-каталогом лабораторного посуду та скла. Приємні ціни, широкий асортимент, наявність справді якісного посуду і спеціальних наборів не залишить Вас байдужим. Приходьте та переконайтесь!