Лабораторний посуд

Для чого існує лабораторний посуд?

Лабораторний посуд — це основний інструмент у світі науки, де кожна склянка, колба чи чашка Петрі мають значення для проведення успішних досліджень.

У розділі Лабораторний посуд наші клієнти мають змогу ознайомитись з обширним переліком скляної та пластикової продукції для використання її у спеціальних умовах. 

Посуд для лабораторії: особливості та застосування

Лабораторна посудина загального призначення переважно виготовлена із прозорого термостійкого скла чи пластика, призначеного для роботи з хімреактивами. Можливо, саме тому частіше такий товар прийнято називати “посуд хімічний”. Співпрацюючи з ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра”, Ви економите свій час, адже у нас представлений широкий асортимент на посуд лабораторний, який ми реалізуємо не тільки оптом, а й в роздріб. 

Що належить до лабораторного посуду? Серед найбільш популярних – це банки, склянки, піпетки, бюретки та лійки у скляному чи пластиковому виконанні, а також:

  • ареометри;
  • бутирометри;
  • колби;
  • флакони;
  • циліндри;
  • пробірки для хімії;

Де купити посуд лабораторний?

Лабораторний посуд Ви можете замовити у магазині-виставці за адресою м. Львів, Городоцька, 355, або доставкою в інші міста України. Для постійних клієнтів діє система знижок, тож наші партнери – компанії з хімічної, біологічної, гістологічної, навчальо-освітньої галузей, а також інші підприємтва легкої промисловості чи компанії-виробники харчових продуктів, які потребуть лабораторний посуд оцінили якість співпраці з нами.  

 Якість гарантована

Ми пропонуємо широкий вибір лабораторного посуду, створеного з використанням найсучасніших матеріалів, що відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Мірний посуд для лабораторій підтверджує свою якість та точність відповідними сертифікатами (ISO, ГОСТ чи ДСТУ). Посуд хімічний виготовляється із порцеляни, пластика, полімерів, кварцевого чи боросилікатного скла. Наші працівники підкажуть який матеріал краще обрати, враховуючи конкретні умови експлуатації.

Перед початком роботи, для точності досліджень скляний посуд лабораторний рекомендуємо дезинфікувати або стерилізувати. У нас Ви можете також придбати лабораторне обладнання для стерилізації посуду хімічного.

ТОВ “Міра” запрошує ознайомитись Вас із нашим інтернет-каталогом лабораторного посуду та скляних приспособ. Приємні ціни, широкий асортимент на скляний хімічний посуд та інше лабораторне обладнання не залишить Вас байдужим. Купити лабораторний посуд швидко та недорого можна звернувшись до нас за контактами, вказаними на сайті.