Ареометри лабораторні

Що таке ареометр лабораторний?

Ареометри лабораторні – це прилади, які використовуються для вимірювання густинни рідин, розчинів або рідинних зразків у лабораторних умовах. Лабораторний ареометр складається з тонкого циліндричного стовпчика (поплавця) зваженого таким чином, щоб плавати у рідині при певній густині.

Ареометри для лабораторії: призначення

Скляні ареометри допомагають визначити густину різних розчинів або рідин, що є важливим показником в багатьох лабораторних процедурах та аналізах, включаючи хімічні, фармацевтичні, харчові та інші дослідження.

Денсиметр переважно застосовують для аналізу: солі спирту, нафтопродуктів, молока та цукру. Широкої популярності набули також універсальні ареометри загального призначення (моделі АЗП-1, АЗП-2, АЗП-3 тощо). Лабораторні ареометри зі скла виготовлені з паспортом та комплектуються зі свідоцтвом про повірку.

Де купити лабораторний ареометр?

Купити ареометр скляний недорого Ви можете у ТОВ “Міра”. У нас приємні ціни, а також широкий асортимент сертифікованого посуду для лабораторії. Замовити ареометри у м. Львів або з доставкою в інші міста України Ви можете скориставшись сайтом.