Колби мірні

Що таке колба мірна?

Мірна колба – це скляна посудина з вузьким горлом, яка використовується для точного вимірювання та змішування рідин. Колба мірна широко використовується в лабораторних умовах, у виробництві ліків, харчовій промисловості та інших галузях, де потрібна точна вимірюваність об’ємів рідин.

Особливості мірних колб

Основною відмінністю від звичайних колб є наявність міток (наприклад, мілілітри) для вимірювання певного об’єму рідини. Матеріал виготовлення мірної колби також може відрізнятись, класифікують:

  • Колби мірні скляні;
  • Колби мірні пластикові;

В асортименті ТзОВ “Міра” скляні мірні колби класу точності A та B (1 та 2 клас точності), згідно ДСТУ об’ємом від 10 до 2000 мл. Колби вимірювальні можуть комплектуватись з корком та шліфом або без них, в залежності від потреб клієнта. Колби мірні бувають термостійкими, матеріал виготовлення – борсилікатне скло, поліпропилен.

Де можна замовити колби мірні?

Купити колби мірні з мітками Ви можете за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355 або з доставкою по всій Україні. Цікавлять мірні колби зі скла недорого? Залиште Ваш запит на сайті або перетелефонуйте нам для здійснення замовлення.