Шафи ламінарні

Що таке ламінарна шафа?

Ламінарна шафа (ламінарний бокс) – це спеціальне медичне лабораторне обладнання, призначення якого є запобігання забрудненню об’єктів дослідження та створення стерильних умов в лабораторії. За допомогою зручної конструкції, лаборант має змогу одразу після поставки створити антисептичну зону у лабораторних умовах, адже ламінарний бокс поставляється зібраним, у комплекті.

Різновиди ламінарних боксів

Розрізняють напольні та настільні ламінарні бокси. Шафи ламінарні можна також умовно поділити за класом безпеки (1 та 2 клас бактеріологічної безпеки). Меблі такого типу часто призначені для проведення ПЛР-тестування, тож є сертифікованими та мають декларацію відповідності.

Шафа ламінарна для лабораторії обладнана фільтром HEPA H14 та бактерицидною лампою Philips для знезараження повітря. Основа шафи – анодований алюмінієвий профіль, матеріал – хімічно стійкий пластик (HPL-пластик). У ламінарному боксі може також бути вбудований канальний вентилятор 220 Вольт.

Компанія “Міра”виготовляє меблі під замовлення, тож розмір ламінарної шафи попередньо обговорюється з клієнтом і може бути видозміненим в залежності від приміщення та потреб клієнта.

Цікавить придбання шафи ламінарної?

Купити шафу ламінарну недорого в Україні рекомендуємо у нас. Безкоштовна доставка меблів для лабораторії у м. Львів, висока якість товару, а також приємні ціни не залишать Вас байдужими.