Надставки лабораторні

Надставка лабораторна призначена для встановлення на стіл для зручної роботи лаборанта. У деяких комплектаціях столів, зокрема острівних, лабораторна наставка поставляється у комплекті і не є додатковою опцією. Проте, наші клієнти мають змогу замовити надставку на лабораторний стіл окремо, таким чином спроектувати робоче місце під власні унікальні потреби.

Надставка лабораторна: призначення та різновиди

Надбудова на стіл може слугувати місцем для зберігання різних предметів, в тому числі агресивних кислот, адже виготовлена із хімічно стійкого пластику HPL, основа – анодований алюмінієвий профіль. В залежності від моделі, надставки до лабораторних столів можуть комплектуватись лампами денного світла, блоком із розеток, різною кількістю поличок тощо. Більш детальна інформація щодо лабораторних стільних надбудов доступна безпосередньо у описі товарів.

Купити надставки для столів лабораторних за приємними цінами рекомендуємо у нас. Широкий асортимент меблів для лабораторії, зокрема надставки до лабораторних столів, приємні ціни та високий професіоналізм працівників – все це пропонує ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра”.