Каталог товарів

Розсіви лабораторні

Лабораторний розсів для зерна: призначення та застосування

Розсіви лабораторні призначені для швидкого та ефективного просіювання зернових культур. Розсіювач лабораторний значно полегшує роботу лаборанту та оптимізує процес просіювання зернових культур крізь лабораторні сита.

Лабораторні розсіви для зерна від ТОВ “Міра” – це ключ до високої продуктивності і надійності в оцінці якості вашого зернового матеріалу. Розсіви зернові для лабораторій розраховані на декілька сит, бувають одногніздними та багатогніздними (2, 3 або більше гнізд для просіювання сипучих матеріалів). 

Наші електромеханічні розсіви розроблені з урахуванням високих вимог до стандартів якості. Вони забезпечують однорідний та точний розсів, дозволяючи отримувати об’єктивні результати при аналізі зернових властивостей. Наші вироби є невід’ємною частиною сучасних лабораторій, де важливо мати доступ до надійних інструментів для забезпечення точності досліджень.

Де купити розсіювач зерновий для лабораторії?

Обирайте лабораторні розсіювачі від нашої компанії, і Ви отримаєте не тільки високоякісні інструменти, але й партнера, який розуміє Ваші потреби у сільському господарстві.