Каталог товарів

Потенціостати та електролізери

Потенціостат MTech COR-50F

Потенціостати та електролізери

Полярограф MTech POL-22

Потенціостати та електролізери

Що таке потенціостат?

Потенціостати та електролізери (іншими словами гальваностати) – це прилади, призначені для досліджень та хімічного аналізу електрохімічними методами: різновидами вольтамперометрії (класичною, циклічною, диференційною чи квадратно-хвильовою), потенціометрії, електрохімічними різновидами титриметрії, кулонометрії, хроноамперо- та хронопотенціометрії. За допомогою цих приладів виконують дослідження електрохімічних перетворень на межі електрод-розчин, корозійних процесів, матеріалів для хімічних джерел струму. У гальваностатичному режимі роботи потенціостати використовують для циклування вторинних джерел струму (акумуляторів) та препаративного електролізу.

Компанія “Міра” пропонує до Вашої уваги потенціостати-гальваностати українського виробництва. MTech Lab виготовляє як універсальні потенціостати широкого застосування, так і спеціалізовані, призначені для певного типу об’єктів дослідження.

Цікавить придбання гальваностату, потенціостату чи електролізеру для лабораторних дослідів?

Купити лабораторний гальваностат у м. Львів або доставкою в інші міста України пропонуємо у нас. Приємні ціни та широкий асортимент продукції не залишить Вас байдужими.