Перелік товарів

Анемометри

Що таке анемометр?

Анемометр (вітромір) – це прилад для вимірювання швидкості потоку повітря. Крім цього, дані пристрої можуть також вимірювати температуру, вологість та об’ємний рівень витрат повітря, рівень турбулентності, індекс теплового навантаження та низку інших параметрів, що стосуються вимірювання показників повітря.

Призначення анемометра

Анемометри використовують на вулиці та у приміщеннях. Крильчатий або чашковий анемометр необхідний для замірів повітря на відкритому просторі (моделі testo 410i, testo 410-1, testo 410-2, анемометри МС-13 та АСО-3) або для перевірки вентиляційних решіток (моделі з телескопічним зондом: testo 405i, testo 405-V1, testo 425 і інші). У нас широкий асортимент пристроїв для вимірювання повітря: цифрові, ручні, стаціонарні, кранові і безліч інших видів анемометрів та термоанемометрів зарубіжних та вітчизняних виробників.

Німецькі анемометри “Тесто”, поставляються з заводським документом калібрування, вітчизняні, як правило, комплектуються заводським паспортом та додатково можуть пройти повірку.

Як обрати та замовити для себе анемометр?

Купити анемометр у ТзОВ “Міра” можна з допомогою заповнення заявки на нашому сайті, або зателефонувавши за номерами, вказаними у розділі “Контакти”. Наші працівники проконсультують Вас та зможуть підібрати саме той прилад для вимірювання сили повітря, що Вам потрібний.