Перелік товарів

Бані водяні

Баня водяна лабораторна – це прилад, призначений для нагрівання речовини без контакту з нагрівником. Особливістю такої водяної бані є максимальна температурна межа, яка складає 100 °С. Для більшого нагріву рідин необхідні масляні чи піщані лабораторні бані.

Прилади віддавна користуються попитом в установах хімічної, біологічної, медичної та інших галузей. На сьогоднішній день важко уявити хімічну лабораторію без водяної бані. Популярність пристрою обумовлюється його простотою, надійністю, незамінністю та приємною ціною. Варто зазначити, що водяні бані з терморегулятором стають дедалі популярнішими, адже з їх застосуванням забезпечується стабільність температурного режиму.

ТзОВ “Міра” пропонує до Вашої уваги популярні та перевірені часом водяні термостати для лабораторії. Бані ВБ-4, ВБ-10, ВБ-20 Micromed, а також бані з мішалкою DZKW-D-1 та DZKW-D-2 майже постійно знаходяться у нас на складі для зручності придбання.

Купити лабораторну водяну баню на вигідних умовах можна за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355 або зробити замовлення на сайті. Працюємо з перевізниками по всій Україні. Залиште запит і наші менеджери проконсультують Вас.