Бані водяні

Баня водяна лабораторна – це прилад, призначений для нагрівання речовини без контакту з нагрівником. Особливість такої бані – максимальна температурна межа складає 100 °С. Для більшого нагріву рідин необхідні масляні чи піщані лабораторні бані.

Прилади давно користуються попитом в установ хімічної, біологічної, медичної та інших галузей. На сьогоднішній день важко уявити хімічну лабораторію без водяної бані. Популярність пристрою обумовлюється його простотою, надійністю, приємною ціною та незамінністю. Варто зазначити, що водяні бані з терморегулятором стають дедалі популярнішими, адже з ним забезпечується стабільність температурного режиму і досліди проводяться успішно.

ТзОВ Міра пропонує до Вашої уваги популярні та перевірені часом водяні термостати для лабораторії. Бані ВБ-4, ВБ-10, ВБ-20 Micromed, а також бані з мішалкою DZKW-D-1 та DZKW-D-2 майже постійно знаходяться у нас на складі для зручності придбання.

Купити лабораторну водяну баню на вигідних умовах можна за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355 або заповнивши графу “Зробити замовлення” на сайті. Працюємо з перевізниками по всій Україні. Залиште запит і наші менеджери проконсультують Вас.

Наша адреса

Контакти