Каталог товарів

Бані водяні

Водяна баня лабораторна: призначення та різновид

Баня водяна лабораторна – це прилад, призначений для нагрівання речовини без контакту з нагрівником. Особливістю такої водяної бані є максимальна температурна межа, яка складає 100 °С. Для більшого нагріву рідин необхідні масляні чи піщані лабораторні бані.

На сьогоднішній день важко уявити хімічну лабораторію без водяної бані. Популярність пристрою обумовлюється його простотою, надійністю, незамінністю та приємною ціною. Варто зазначити, що водяні бані з терморегулятором стають дедалі популярнішими, адже з їх застосуванням забезпечується стабільність температурного режиму.

ТОВ “Міра” пропонує до Вашої уваги популярні та перевірені часом водяні термостати для лабораторії. Основним критерієм для вибору є максимальний допустимий об’єм (літрів). В асортименті бані водяні від надійних виробників, а саме:

  • Водяні бані ВБ-4, ВБ-10, ВБ-20 від Micromed;
  • Ванночки з мішалкою DZKW-D-1 та DZKW-D-2;
  • Баня водяна алюмінієва для бутирометрів;

Поглибте свій дослідницький потенціал разом із нашими передовими лабораторними водяними банями. Дані прилади віддавна користуються попитом в установах хімічної, біологічної, медичної та інших галузей для забезпечення стабільності температури водних розчинів в лабораторних умовах. 

Бажаєте купити водяну баню для лабораторії?

Купити лабораторну водяну баню на вигідних умовах можна за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355 або зробити замовлення на сайті. Працюємо з перевізниками по всій Україні. Залиште запит і наші менеджери проконсультують Вас.