Шафи сушильні

Шафа сушильна - це різновид термічного обладнання, призначений для висушування та стерилізації різних матеріалів при температурі до 600ºC.

Лабораторні сушильні шафи здобули широку популярність у різних наукових та виробничих галузях. Шафи сушильні використовують для просушування зерна, напівфабрикатів, термічної обробки вологої продукції тощо.

ТзОВ ЦЗЛ “Міра пропонує до Вашої уваги широкий перелік сушильних шаф. Такі моделі як SNOL Литва, СНОЛ Україна, вакуумні сушильні шафи UOS та сушильні шафи для зерна Сеш-3му, Сеш-3мк здобули неабияку популярність у країнах СНД та Європи. Сушильні шафи можуть виготовляти різних обємів та з різною максимальною температурою нагріву. Менеджери компанії Міра пропонують також обрати матеріал камери сушильної шафи та тип процесора в залежності від потреб клієнта.

Купити лабораторну сушильну шафу в Україні рекомендуємо саме у нас. У ТзОВ Центр забезпечення лабораторій Міра діють приємні бонуси для постійних клієнтів та безкоштовна доставка товару по м. Львів.