Каталог товарів

Шафи сушильні

Сушильна шафа: призначення та застосування

Сушильна шафа лабораторна – це різновид термічного обладнання, призначений для висушування та стерилізації різних матеріалів при температурі до 600ºC в лабораторних умовах.

Лабораторні сушильні шафи здобули широку популярність у різних наукових та виробничих галузях. Складно уявити сучасну лабораторію без термічного обладнання такого типу. Пояснити це можна досить просто, адже сушильні шафи призначені для просушування зерна, напівфабрикатів, термічної обробки вологої продукції тощо. У певних наших Замовників сушильна шафа лабораторна застосовується для просушування лабораторного посуду після миття. Враховуючи ці фактори, шафи сушильні підійдуть для хімічних, біологічних, харчових, навчальних та інших лабораторій.

Асортимент шаф сушильних для лабораторії

ТОВ “Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік сушильних шаф. Лабораторні шафи сушильні можна умовно розділити на певні категорії:

  • Шафи сушильні СНОЛ, виробництво Україна (подібні за х-ками до литовських);
  • Шафи сушильні SNOL, в-во Литва;
  • Вакуумні сушильні шафи;
  • Сушильні шафи для зерна, типу Сеш-3му, Сеш-3мк;

 

Сушильні шафи СНОЛ / SNOL можуть бути виготовлені різних об’ємів (л) та з різною максимальною температурою нагріву (С). Також, варто уточнити матеріал камери – в асортименті звичайна “чорна” сталь або нержавійна сталь. Потрібна конвекція у шафі сушильній? Не проблема, адже існує багато моделей із вбудованим вентилятором. Крім цього, до кожної просушувальної шафи можна обрати регулятор температури (аналоговий, мікропроцесорний або програматор з можливістю встановлення часових інтервалів та температурою сушіння). Для підприємств, які діють під наглядом метрологічного контролю пропонуємо сертифікат про калібрування або повірку на шафу сушильну (як правило, це додаткова послуга). Звернувшись до нас, Ви переконаєтесь, що менеджери компанії “Міра” підкажуть яку конфігурацію краще обрати, в залежності від потреб клієнта.

Плануєте замовити сушильну шафу для лабораторії?

Шафу сушильну лабораторну купити в Україні рекомендуємо у нас. У ТОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра” діють приємні бонуси для постійних клієнтів та безкоштовна доставка габаритного і не тільки товару у місті Львів.