Ціни та асортимент просимо уточняти: тел/факс (032) 295 10 61

Регулятор температури лабораторний ВР-10

Блок регулювання і підтримки температури ВР-10 є універсальним автономним мікропроцесорним приладом. Він призначений для застосування в системах автоматичного регулювання температури. Забезпечує двохпозиційне або пропорційно-інтегрально-диференціальне (ПІД) регулювання.

Лабораторний терморегулятор ВР-10 виконаний у формі закінченого блоку, готового для використання у будь-яких технологічних процесах.

На передній панелі розміщується вимикач та індикатор з двома кнопками налаштування температури і режимів терморегулювання. На задній панелі розміщена стандартна розетка для підключення нагрівного пристрою та виносний датчик температури.

Технічні характеристики:

  • *діапазон вимірювальної температури – від 0 °C – до 250 °C;
  • дискретність встановлення температури – 0,1 °C;
  • точність підтримування температури – ±0.1 °C;
  • *вихідна потужність – 3,0 кВт;
  • довжина кабелю датчика температури – 1,2 м;
  • довжина датчика температури – 15 см;
  • габаритні розміри – 110x80x220 мм;
  • маса – 1,5 кг.

*Регулятор може бути виконаний з іншим діапазоном регулювання температури і збільшеною вихідною потужністю.

Універсальний мікропроцесорний регулятор температури TermoPro 601

Універсальний мікропроцесорний регулятор температури TermoPro 601 призначений для застосування в системах автоматичного регулювання температури за пропорційно інтегрально диференціальному закону регулювання.

Регулятор температури TermoPro 601 - ідеальне рішення для складних систем регулювання, в яких параметри об'єкта можуть змінюватися в процесі експлуатації. Крім каналу керування нагрівачем є канал управління системою охолодження по двохпозиційних або ПІД закону регулювання, також регулятор може використовуватися для трипозиційного імпульсного управління приводом засувки.

Як датчик температури можуть використовуватися термоелектричні перетворювачі (термопари) типу XK (L), ХА (К), РК (J) або термоперетворювачі опору (термометри опору) типу ТСМ-50, ТСП-50, ТСМ-100, ТСП-100. В якості вихідних комутуючих елементів застосовані напівпровідникові симістори з детекторами нульової напруги фази, які гальванічно розв'язані від внутрішніх ланцюгів регулятора. Регулятор може використовуватися для комутації будь-яких ланцюгів змінного струму напругою 12-250 В і частотою 50-60 Гц в тому числі напівпровідникових симісторов ітиристорів.

Налаштування параметрів регулювання може виконуватись як вручну, так і автоматично по кривій розгону до моменту виходу на задану температуру. Завдяки застосуванню принципів нечіткої логіки (Fuzzi Logic) якість настройки покращується з кожним циклом самонастроювання.

Регулятор призначений для утапливаю монтажу на вертикальних щитах і панелях.

 

Датчик температури

Діапазон температури, ºС

 

TXK (L)

-50 -550

 

TXA (K)

-50 -1200

 

ТПП (J)

-50 -1600

 

ТСМ - 50

-50 -200

 

ТСП - 50

-50 -800 (200)

 

ТСМ - 100

-50 -200

 

ТСП - 100

-50 -250

Двоканальний мікропроцесорний регулятор температури TermoPro 602

Двоканальний мікропроцесорний регулятор температури TermoPro 602 призначений для застосування в системах автоматичного регулювання температури за пропорційно інтегрально диферинціальному закону регулювання. Регулятор має два незалежні канали регулювання з автоматичним настроюванням параметрів ПІД закону по кожному каналу.

Як датчики температури застосовуються термоелектричні перетворювачі (термопари) типу XK (L). В якості вихідних комутуючих елементів в регуляторі використовуються напівпровідникові симістори з детекторами нульової напруги фази, які гальванічно розв'язані від внутрішніх ланцюгів регулятора. Регулятор може використовуватися для комутації будь-яких ланцюгів змінного струму напругою 12-250 В і частотою 50-60 Гц в тому числі напівпровідникових симісторов і тиристорів.

За наявністі «відхилення», на задній панелі регулятора через 5 секунд після натиснення кнопок, регулятор переходить в режим індикації відхилення температури від заданої по обох каналах одночасно. При цьому, в лівій частині індикатора відображається значення відхилення по першому каналу, в правій по другому. Діапазон діагностованих значень від -19 С до +19 С. При виході температури за вказаний діапазон відображається знак перевищення « -П » або « П».

Якщо включений режим індикації відхилення температури від заданої, то на індикаторі відображається абсолютне значення температури по одному з каналів. При цьому, номер каналу відображається в лівому розряді індикатора символами "I " і " II" для першого і другого каналів, відповідно.

Налаштування параметрів регулювання проводиться автоматично, незалежно в кожному каналі. Процес самонастроювання включається, якщо в момент включення живлення або при зміні заданої температури реальна температура нижче заданої на деяку величину, яка визначається з поточних параметрів налаштування. Процес налаштування відбувається по кривій розгону до моменту виходу на задану температуру. Завдяки застосуванню принципів нечіткої логіки (Fuzzy Logic) якість настройки буде краще з кожним циклом самонастроювання.

Двопозиційний регулятор температури TermoPro A10

Двопозиційний регулятор температури TermoPro A10 призначений для застосування в системах автоматичної підтримки температури по двохпозиційному закону регулювання.

Регулятор температури TermoPro А10 оптимальне рішення для недорогих систем, що не потребують застосування ПІД закону регулювання.

Як датчики температури можуть застосовуватися термоелектричні перетворювачі (термопари) типу XK (L), XA (K) або термоперетворювачі опору типу ТСМ-50.

В якості вихідного комутуючого елемента в регуляторі використовується напівпровідниковий симістор з детектором нульової напруги фази, який гальванічно розв'язаний від внутрішніх ланцюгів регулятора. Є індикатори включення навантаження та напруги живлення.

Редуктор може використовуватися для комутації будь-яких ланцюгів змінного струму напругою 12-250 В і частотою 50-60 Гц, в тому числі напівпровідникових симісторів і тиристорів.

Універсальний регулятор-програматор OMRON E5CN-H

Новий багатофункціональний регулятор температури OMRON E5CN-H - це висока роздільна здатність, висока швидкість і висока точність регулювання. Термоконтролер E5CN-H має логічні операції і функцію самодіагностики.

Дисплей з високою роздільною здатністю 5 цифр / 0,01 °C в компактному корпусі, лицьова панель 48х48 мм. Висока частота дискретизації, час циклу 60 мс. Висока точність: ± 0.1 % від поточної величини для термопари і Pt100. Точність ± 0.1% шкали для аналогового входу.

Універсальний вхід для всіх моделей (термопара, Pt100 і аналоговий вхід) дозволяє підключати різні типи датчиків температури. Гнучкість налаштування роботи вихідного реле завдяки наявності логічних операцій (І, АБО, затримка) та програмного забезпечення CX - Thermo Ver. V4.0.

© 2020 Міра. Всі права захищено.
Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч