Каталог товарів

рН-метри

Що таке рН-метр і якими вони бувають?

рН-метр – це лабораторний пристрій для вимірювання значення кислотності та лужності водних розчинів, емульсій, харчових продуктів тощо.

Ласкаво просимо в світ точних вимірювань і бездоганного контролю pH! Наша компанія є Вашим надійним партнером у сфері рН-метрів, пропонуючи найсучасніше обладнання для широкого спектру застосувань.

Вимірювачі рН класифікують як:

  • портативні (ручні) рН-метри – як правило, це побутові або проміжні, між побутовими та лабораторними пристрої;
  • стаціонарні (лабораторні) рН-метри – як правило, з найвищою точністю вимірювання, в комплектації зі штативом, виносним електродом та окремим настільним блоком управління. 

Переносні, компактні рН-метри зачасту допускають похибку при вимірюванні 0.1 рН і більше, в той час як дискретність рн-метрів лабораторних може дорівнювати 0.01 рН та менше. Крім цього, рН-метри відрізняються за призначенням, в залежності від досліджуваної речовини, електроди можуть бути звичайними (для водних розчинів) або проникаючими (для напівтвердих речовин, суспензій та емульсій). 

Рекомендація щодо застосування приладів для вимірювання рН

Застерігаємо Вас, що будь-який рН-метр, навіть найбільш бюджетний побутовий передбачає регулярне калібрування з допомогою буферних розчинів та промивання електроду для забезпечення точності вимірювань.

Що робить наші рН-метри винятковими?

Висока точність і надійність: Наші рН-метри забезпечують неперевершену точність вимірювань, що дозволяє Вам довіряти отриманим результатам і приймати інформовані рішення.

Універсальність в застосуванні: Незалежно від того, чи Ви працюєте в харчовій промисловості, лабораторії, водопостачанні або фармацевтиці, рН-метри від ТОВ “Міра” пристосовані до конкретного середовища, забезпечуючи найвищу ефективність.

Зручність в експлуатації: Інтуїтивно зрозумілі інтерфейси та легке керування роблять наші рН-метри ідеальними для фахівців будь-якого рівня. Зменште час на калібрування та отримуйте результати швидше.

Для того, щоб менеджери ТОВ “Міра” підібрали для Вас вдалу модель, нам потрібно знати як Ви плануєте використовувати прилад, а також який бюджет виділено для закупівлі. Широкий асортимент рн-тестерів на ринку дозволяє обрати значну кількість моделей для того чи іншого завдання, кожна з якої буде мати свої переваги.

Обирайте найкраще для свого бізнесу! рН-метри від ТОВ “Міра” – це не лише інструмент для вимірювань, але і ключ до успіху Вашої діяльності. Замовляйте вже сьогодні і переконайтеся в якості нашої продукції!

Які рН-метри у вас можна купити?

У компанії “Міра” Ви можете придбати рН-тестер усіх видів. Запрошуємо оглянути наш асортимент та сконтактуватись із менеджерами фірми для уточнення усіх деталей.