Каталог товарів

рН-метри лабораторні

ph-метр AD130 ADWA

рН-метри лабораторні

pH-метр AD1030 ADWA

рН-метри лабораторні

pH-метр Testo 206

рН-метри лабораторні

рН-метри лабораторні – це точні прилади лабораторного призначення, які використовують для визначення кислотно-лужних характеристик досліджуваної речовини.

Ласкаво просимо в інноваційний світ лабораторних вимірювань, де кожен експеримент розпочинається з точності!

Для кого може знадобитись лабараторний рН-метр?

Професійні рН-метри використовують в науково-дослідних лабораторіях різних галузей. Лаборанти визначають рівень рН у водних розчинах, побутовій хімії, харчових продуктах та інших речовинах. 

Лабораторні рН-тестери можуть комплектуватись вбудованим або виносним електродом. Основною відмінністю таких рн-метрів від побутових є покращена точність, а також 100-відсоткова відповідність заводським характеристикам, що дає змогу здійснити повірку чи контроль метрологічних характеристик як засобу вимірювальної техніки.

Компанія “Міра” пропонує до Вашої уваги широкий перелік кислото-лужних вимірювачів для лабораторії. До прикладу, моделі testo 206 ph1 для рідин та testo 205 для напівтвердих середовищ зарекомендували себе на ринку як надійні прилади, що комплектуються протоколом калібрування за помірними цінами. Крім цього, в асортименті є надійні рн-метри від виробника ADWA (Угорщина) з виносним електродом та штативом, які при потребі можуть пройти повірку. 

Оберіть лабораторні рН-метри, які зроблять Вашу роботу ефективною та результативною. Процес калібрування та обслуговування наших пристроїв максимально спрощений, щоб Ви могли фокусуватися на науці, а не на технічних питаннях.

Де купити професіний вимірювач рН?

Купити лабораторний рН-метр недорого у м. Львів можна за адресою вул. Городоцька 355 або доставкою в інші міста України. В залежності від Вашої потреби менеджери компанії звернуть увагу на потрібний рН-метр лабораторного призначення.