Ціни та асортимент просимо уточняти: тел/факс (032) 295 10 61

Дифманометр Testo 510

Дифманометри testo 510 - це компактні прилади, які застосовуються для виміру тиску газу в магістралях низького тиску або повітря в системах вентиляції. Електронний мікроманометр testo 510 може вимірювати тиск в Па, мБар, гПа і мм водяного або ртутного стовпа. Виміряне значення можна відображати в форматі до 5-ти знаків. Таким чином, дифманометр testo 510 може проводити вимірювання в Па у всьому діапазоні. Мікроманометри testo 510 дозволяють вимірювати як надлишковий тиск, так і розрідження по відношенню до атмосферного тиску в момент включення приладу. Похибка вимірювання тяги складає всього 3 Па, що дозволяє застосовувати прилад для вимірювання тяги у витяжних і вентиляційних каналах. Для вимірювання, на негативний штуцер приладу необхідно надіти силіконовий шланг, включити прилад і помістити кінець шланга в вентканал. До дифманометра testo 510 можна приєднувати будь-які стандартні шланги діапаметром 4-6 мм. При підключенні трубки Піто дифманометр testo 510 може вимірювати швидкість в м/с. У комплект постачання входить захисна кришка, шкіряний чохол для кріплення приладу на поясі, ремінець для перенесення на зап'ясті, батарейки і протокол калібрування. Мікроманометри використовуються при наладці систем вентиляції, а також для налагодження котельного обладнання, яке використовує природний газ (вимірювання тиску газу, тяги у газоході або в камері згоряння).

Технічні характеристики: диференційний тиск – 0 – 10000 Па; швидкість повітря – 4 – 60 м/с; робоча температура – 0 – +50 °С; батарейка – ААА, 2 шт; ресурс батарейок – 500 год.; розмір – 119х46х25 мм; вага – 90 г.

Дифманометр Testo 511

Електронний барометр testo 511 вимірює абсолютний тиск в Па, мБар, гПа, мм вод. ст., мм рт. ст. На підставі виміряного абсолютного тиску прилад автоматично розраховує барометричний тиск або висоту над рівнем моря в метрах. Барометри testo 511 здійснюють вимірювання тиску в 8-ми розмірностях: гПа, мБар, Па мм вод. ст., мм рт. ст, м нум, дюйми вод. ст., дюйми рт. ст., psi У комплект постачання входить захисна кришка, шкіряний чохол для кріплення приладу на поясі, ремінець для перенесення на зап'ясті, батарейки і протокол калібрування. Електронні барометри testo 511 застосовуються для вимірювання абсолютного тиску, необхідного при розрахунку щільності повітря, а також в "чистих" кімнатах дял контролю перепаду тиску в порівнянні з атмосферним.

Технічні характеристики: диференційний тиск – 330 – 1200 гПа; розширення – 0,1 гПа; похибка – 3 гПа; робоча температура – 0 – +50 °С; батарейка – ААА, 2 шт; ресурс батарейок – 500 год; розмір – 119х46х25 мм; вага – 90 г.

Дифманометр ОКСІ 1Д

Прилад призначений для вимірювання надлишкового тиску, вакууму, диференціального тиску повітря або інших неагресивних і невибухонебезпечних газів при технологічному і екологічному контролі викидів різних виробництв, контролі вентиляції і т.п. Принцип роботи вимірювача полягає в перетворенні вимірюваного тиску в електричний сигнал, який подається на мікропроцесор, а далі на цифровий індикатор, на якому відображається числове значення виміряного тиску. У приладі можна функціонально виділити два блоки: вимірювальний блок і електронний блок. Вимірюваний тиск подається в камеру вимірювального блоку і лінійно перетворюється в деформацію чутливого елементу і зміну електричного опору тензорезисторів. Електронний блок перетворює зміну опору в струмовий сигнал, який подається на мікропроцесор. З виходів мікропроцесора сигнал подається на світлодіоди цифрового індикатора, на якому відображається числове значення виміряного тиску в мм.

Технічні характеристики: надлишковий тиск – 0 – 7000 Па (можливе розширення до 50 кПа); розрідження – 0 – 1000 Па; точність вимірювання – 0,5% ВПІ; робочий діапазон температур 0 – +50 °С; чутливість приладу – 1 Па; перевищення тиску до 50 кПа; час роботи від батареї (крона) не менше 150 годин; автовимкнення через 15 хв; вологість від 0 до 90% без конденсації; реакція приладу не більше 2 сек; джерело живлення дві батареї CR2032; міжповірочний інтервал – 1 рік; габаритні розміри – 110х58х20 мм; вага – 0,1 кг; штуцери 8 мм, шлангове підключення; в комплект входять прилад, керівництво користувача, сертифікат про метрологічну атестацію, чохол для приладу.

© 2020 Міра. Всі права захищено.
Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч