Каталог товарів
Дифманометр testo 510i (Smart-зонд)

Дифманометр testo 510i (Smart-зонд)

Дифманометри

Дифманометр testo 510i належить до серії професійних вимірювальних приладів Смарт зонди testo і призначений для роботи зі смартфоном або планшетом на базі Android або Apple IOS. Для роботи з дифманометром на планшет або смартфон необхідно встановити безкоштовний додаток testo Smart Probes.

Дані з дифманометра testo 510i передаються на смартфон / планшет по Bluetooth на відстані до 15-20 м (в залежності від моделі смартфона). Використовуючи Додаток на дисплеї мобільного пристрою можна переглянути виміряні дані, побудувати графіки, таблиці та відправити результати вимірювань в форматах Excel або PDF електронною поштою.Також, за допомогою спеціального меню в Додатку можна виконати тест на падіння тиску із зазначенням критичного або аварійного значення.

До одного пристрою можна одночасно під’єднати до 6-ти Смарт зондів testo. Наприклад, всі 6 дифманометрів testo 510i або діфманометри testo 510i в комбінації з іншими Смарт зондами testo.

Діфманометри testo 510i застосовуються для вимірювання тяги в димоходах і вентканалах, тиску природного газу на котельні техніці, перепадів тиску на фільтрах і вентиляторах, а також для вимірювання швидкості потоку за допомогою трубки Піто.

Диференціальний манометр testo 510i входить до складу комплектів Смарт зондів testo для систем Обігріву.

Технічні характеристики:

  • діапазон вимірювань: -150 … 150 мбар;
  • похибка: ±0,05 мбар (в діапаз. 0 … 1 мбар); ±(0,2 мбар + 1,5 % від вимір. значення) (в діапаз. 1 … 150 мбар);
  • робоча температура: -20…+50 °C
  • габарити: 148 x 36 x 23 мм.