Дифманометр testo 510i (Smart-зонд)

Дифманометр testo 510i (Smart-зонд)

Дифманометр testo 510i відноситься до серії професійних вимірювальних приладів Смарт зонди testo і призначений для роботи зі смартфоном або планшетом на базі Android або Apple IOS. Для роботи з дифманометром на планшет або смартфон необхідно встановити безкоштовне Додаток testo Smart Probes.

Дані з дифманометра testo 510i передаються на смартфон / планшет по Bluetooth на відстані до 15-20 м (в залежності від моделі смартфона). Використовуючи Додаток на дисплеї мобільного пристрою можна переглянути виміряні дані, побудувати графіки, таблиці і відправити результати вимірювань в форматах Excel або PDF по електронній пошті.Також, за допомогою спеціального меню в Додатку можна виконати тест на падіння тиску із зазначенням критичного або аварійного значення.

До одного пристрою можна одночасно підключити до 6-ти Смарт зондів testo. Наприклад, всі 6 дифманометрів testo 510i або діфманометри testo 510i в комбінації з іншими Смарт зондами testo.

Діфманометри testo 510i застосовуються для вимірювання тяги в димоходах і вентканалах, тиску природного газу на котельні техніці, перепадів тиску на фільтрах і вентиляторах, а також для вимірювання швидкості потоку за допомогою трубки Піто.

Диференціальний манометр testo 510i входить до складу комплектів Смарт зондів testo для систем Обігріву.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювань

-150 ... 150 мбар

Похибка

±0,05 мбар (в діапаз. 0 ... 1 мбар)

±(0,2 мбар + 1,5 % від  вимір. значення) (в диапазоні 1 ... 150 мбар)

Робоча температура

-20...+50 °С

Габарити

148 x 36 x 23 мм


Друк   E-mail