Графік роботи: Пн - Пт 09:00 - 17:00 

Багатоканальний (032) 295 10 61 Обладнання та меблі (032) 295 10 88

Лампи бактерицидні

Бактерицидна (ультрафіолетова) лампа - це спеціальна лампа, що виробляє ультрафіолетове освітлення, що в свою чергу руйнує мікроби та перешкоджає розмноженню бактерій.

УФ лампи, в залежності від конструкції опромінювача розміщують на столі, кріплять на стіну чи стелю. Бактерицидні лампи є елементом фізичної обробки приміщення, їх використовують в першу чергу для знезараження приміщень та поверхонь. Кварцеві лампи використовують у лікарнях, поліклініках, науково-дослідних лабораторіях, дитячих садках, тощо. При використані знезаражуючої лампи важливо захистити очі від ультрафіолетового світла.

Ультрафіолтеові лампи використовують в опромінювачах та рециркуляторах. Лампи бувають озоновими та безозоновими. Після використання озонової лампи необхідно перевітрювати приміщення. Наші менеджери проконсультують Вас з умовами дотримання норм безпеки при використанні спеціального обладнання.

Купити бактерицидні лампи за приємними цінами у м. Львів або перевізником по всій Україні можна у ТзОВ Міра. Ми пропонуємо до Вашої уваги ультрафіолетові лампи виробників Osram, Philips, Delux, MicroMED різних розмірів та потужностей. Залиште запит на сайті і ми Вам перетелефонуємо.

Наша адреса

Контакти