Каталог товарів

Лампи бактерицидні

Для чого потрібні бактерецидні лампи?

Бактерицидна (ультрафіолетова) лампа – це спеціальна лампа, що виробляє ультрафіолетове освітлення, що в свою чергу руйнує мікроби та перешкоджає розмноженню бактерій.

УФ лампи, в залежності від конструкції опромінювача розміщують на столі, кріплять на стіну чи стелю. Бактерицидні лампи є елементом фізичної обробки приміщення, їх використовують в першу чергу для знезараження приміщень та поверхонь. Кварцеві лампи використовують у лікарнях, поліклініках, науково-дослідних лабораторіях, дитячих садках, тощо. При використані знезаражуючої лампи важливо захистити очі від ультрафіолетового світла.

Ультрафіолтеові лампи використовують в опромінювачах та рециркуляторах. Лампи бувають озоновими та безозоновими. Після використання озонової лампи необхідно перевітрювати приміщення. Наші менеджери проконсультують Вас з умовами дотримання норм безпеки при використанні спеціального обладнання.

Де купити сертифіковані ультрафіолетові лампи?

Купити бактерицидні лампи за приємними цінами у м. Львів або перевізником по всій Україні можна у ТзОВ “Міра”. Ми пропонуємо до Вашої уваги ультрафіолетові лампи виробників Osram, Philips, Delux, MicroMED різних розмірів та потужностей. Залиште запит на сайті і ми Вам перетелефонуємо.