Каталог товарів

Реєстратори температури, даталогери

Реєстратор температури TZ-TempU03

Реєстратори температури, даталогери

Реєстратор темперетури Термотестер

Реєстратори температури, даталогери

Для чого потрібний температурний реєстратор?

Реєстратор температури (іншими словами логер) – це компактний прилад, призначений для збереження температурних показників у пам’яті пристрою.

Даталогери можуть вимірювати температуру та вологість повітря. Температурні реєстратори використовують, як правило, для контролю дотримання норм перевезення чи зберігання продукції. Інформацію з цифрового логера температури можна передати по USB або NFC інтерфейсу.

Компанія “Міра” пропонує широкий перелік реєстраторів температури за найприємнішими цінами. В наявності завжди є моделі testo та Термотестер. Моделі, як правило, відрізняються температурним діапазоном та методом передачі інформації на ПК. Також, в деяких моделях відсутній цифровий дисплей. В залежності від потреб, наші працівники зможуть звернути Вашу увагу на найбільш вдалий температурний логер.

Бажаєте замовити температурний логер?

Купити реєстратор температури недорого можна у м. Львів, за адресою вул. Городоцька 355 або доставкою в інші міста України. Ознайомтесь із температурними логерами та зв’яжіться з нами зручним способом.