Ціни та асортимент просимо уточняти: тел/факс (032) 295 10 61

Реєстратор температури DT-191A

Реєстратор температури DT-191A

Реєстратор DT-191A призначений для вимірювання температури в діапазоні від -40 ° С до 60 ° С і вологості повітря від 0 до 100% RH зі збереженням результатів вимірювань у внутрішній пам'яті та можливістю за допомогою кабелю USB перенести їх на ПК для подальшого аналізу і обробки .

Реєстратор відображає аварійний сигнал, якщо температура або вологість перевищує встановлені користувачем максимальні / мінімальні значення.

Технічні характеристики:

 • Пам'ять для 40020 записів (20010 температурних і 20010 записів вологості)
 • Настроюється період реєстрації від 1 хв до 24 год
 • USB інтерфейс для установки і завантаження даних
 • Встановлювані користувачем рівні тривоги для відносної вологості і температури
 • ПЗ під Windows XP / Vista / win7 / win8 / win10 для аналізу даних і перегляду графіків реєстрації
Реєстратор темперетури Термотестер

Реєстратор темперетури Термотестер

Термотестер (логгер/реєстратор температури) використовується для автономного періодичного вимірювання температури, реєстрації та зберігання отриманих даних у пам'яті.

Використовується у сферах де потрібен контроль температури зберігання і транспортування швидкопсувної, охолодженої, замороженої, імунобіологічних, фармацевтичної, зооветеринарної продукції, препаратів крові та трансплантантів. Моніторинг температурного режиму в складських приміщеннях. Контроль холодильного і морозильного обладнання і т.д.

Технічні характеристики:

 • запис у реальному часі температури, часу і дати;
 • програма для ПК відображає дані у вигляді таблиць і графіків;
 • діапазон температури -30 - +50 С;
 • часовий інтервал від 2 хв до 60 хв;
 • запамятовує 16000 вимірювань;
 • безперервна робота протягом 24 місяців;
 • розмір 70х25х10 мм;
 • маса 20 г.

Реєстратор температури та вологості testo 174 H

Термометр вологомір testo 174 H розроблений для вимірювання температурного режиму і рівня вологості повітря. Він відрізняється своїми компактними розмірами (не більше коробка сірників), функціональністю, великим об’ємом пам'яті, відмінною якістю і високою точністю показань. Реєстратор температури testo 174 H може зберігати в пам'яті до 16 тисяч значень. При необхідності всі дані можуть бути передані на комп'ютер.

Логгер серії testo 174 Н найбільш часто використовується для контролю умов транспортування і зберігання продукції, що чутлива до коливань температури і вологості.

Сфери застосування реєстратора testo 174 H: Фармацевтична галузь - зберігання та транспортування лікарських препаратів; харчова промисловість - транспортування і зберігання продуктів, якість яких залежить від температурного режиму. налагоджування та обслуговування систем вентиляції; налагоджування та обслуговування систем кондиціонування; налагоджування та обслуговування систем опалення в промислових і житлових приміщеннях.

Переваги серії testo 174 Н: невеликі габарити дозволяють розміщувати логгери безпосередньо в контейнері або упаковці з продукцією; програмування періодичності проведення замірів. Реєстратор вологості і температури testo 174 Н можна запрограмувати на тривалість і періодичність вимірювання температури і вологості; вбудований дисплей відображає всю необхідну інформацію. Він дає можливість візуально контролювати показники, що вимірюються, і перевищення заданих граничних значень; реєстратор вологості та температури testo 174 Н працює автономно від батарейок, розрахованих на 2 роки служби; періодичність запису даних в пам'ять реєстратора testo 174 Н можна задавати в межах від 1 хвилини до 24 годин; результати вимірювань зберігаються в пам'яті навіть при повному розряді батарейок.

Всі дані з пам'яті приладу testo 174 можна легко передати на комп'ютер. Спеціально для цього в комплекті з реєстратором йде USB адаптер і безкоштовне програмне забезпечення testo ComSoft Basic.

© 2020 Міра. Всі права захищено.
Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч