Реєстратор температури та вологості testo 174 H

Реєстратор температури та вологості testo 174 H

Термометр вологомір testo 174 H розроблений для вимірювання температурного режиму і рівня вологості повітря. Він відрізняється своїми компактними розмірами (не більше коробка сірників), функціональністю, великим об’ємом пам'яті, відмінною якістю і високою точністю показань. Реєстратор температури testo 174 H може зберігати в пам'яті до 16 тисяч значень. При необхідності всі дані можуть бути передані на комп'ютер.

Логгер серії testo 174 Н найбільш часто використовується для контролю умов транспортування і зберігання продукції, що чутлива до коливань температури і вологості.

Сфери застосування реєстратора testo 174 H: Фармацевтична галузь - зберігання та транспортування лікарських препаратів; харчова промисловість - транспортування і зберігання продуктів, якість яких залежить від температурного режиму. налагоджування та обслуговування систем вентиляції; налагоджування та обслуговування систем кондиціонування; налагоджування та обслуговування систем опалення в промислових і житлових приміщеннях.

Переваги серії testo 174 Н: невеликі габарити дозволяють розміщувати логгери безпосередньо в контейнері або упаковці з продукцією; програмування періодичності проведення замірів. Реєстратор вологості і температури testo 174 Н можна запрограмувати на тривалість і періодичність вимірювання температури і вологості; вбудований дисплей відображає всю необхідну інформацію. Він дає можливість візуально контролювати показники, що вимірюються, і перевищення заданих граничних значень; реєстратор вологості та температури testo 174 Н працює автономно від батарейок, розрахованих на 2 роки служби; періодичність запису даних в пам'ять реєстратора testo 174 Н можна задавати в межах від 1 хвилини до 24 годин; результати вимірювань зберігаються в пам'яті навіть при повному розряді батарейок.

Всі дані з пам'яті приладу testo 174 можна легко передати на комп'ютер. Спеціально для цього в комплекті з реєстратором йде USB адаптер і безкоштовне програмне забезпечення testo ComSoft Basic.


Друк   E-mail