Каталог товарів

Барометри

Що таке барометр?

Барометр – це прилад для визначення атмосферного тиску. Вимірювання як правило відображаються у міліметрах ртутного стовпчика (мм рт ст), або гектопаскалях (гПа). Барометр анероїд у своїй будові не містить ртуть, чим вважається безпечнішим.

Види барометрів

На сьогоднішній день існує багато видів приладів для вимірювання тиску різного призначення: лабораторні барометри, барометри-вологоміри, термометри-барометри та інші комбіновані пристрої. Як правило, барометри класифікують на механічні та цифрові (електронні). До механічних стрілочних анероїдів можна віднести настінний барометр Утес (побутовий), барометри БАММ-1 та М-67. В залежності від Вашої потреби, працівники ТзОВ “Міра” проконсультують Вас та підберуть найбільш вдалий варіант. Щодо цифрових приладів, ми рекомендуємо звернути Вашу увагу на німецькі барометри testo. Ручна модель testo 511, а також настільні барометри testo 622 і testo 623 зарекомендували себе як сучасні та надійні прилади, що з легкістю справляються з моніторингом тиску.

Сьогодні барометр використовують не тільки для домашніх потреб. Лабораторні барометри підійдуть для підприємств різних галузей, в яких здійснюють спостереження метеоумов. Для таких установ вимірювачі тиску проходять повірку та відпускаються з документами про заводське калібрування.

Де можна купити барометр для дому чи лабораторії?

Купити барометр недорого можна за адресою м. Львів, вул. Городоцька,355 або доставкою в інші міста України, попредньо уточнивши наявність. Широкий асортимент продукції та виключно приємні ціни не залишать Вас байдужим. Залиште запит і переконайтесь.