Перелік товарів

Шейкери лабораторні

Шейкери лабораторні – це прилади для тривалого перемішування рідин у колбах, стаканах та інших ємностях в лабораторних умовах.

Призначення лабораторного шейкера

Незалежно від того, чи ви займаєтеся клітинною культурою, аналізом біохімічних проб або іншими видами експериментів, наші шейкери забезпечують надійний і ефективний рух, що сприяє однорідному змішуванню досліджуваних рідин.

Прилади для перемішування рідин використовують у хімічних, біологічних, фармацевтичних, зернових та інших лабораторіях. Лабораторні шейкери спрощують ручну роботу лаборантів та сьогодні активно впроваджуються на виробничих підприємствах та у дослідницьких лабораторіях. 

У розділі представлений орбітальний шейкер ШО-10 власного виробництва ТМ “Просто Прилад”. Однією з ключових переваг наших лабораторних шейкерів є їх гнучкість та пристосованість до різноманітних завдань, адже планки для фіксації посудин рухомі для використання ємностей різного об’єму.

Обирайте шейкери лабораторні українського виробництва, і Ви отримаєте не тільки технічно вдосконалені пристрої, але і надійного партнера у Вашому стрімкому дослідницькому процесі.

Де купити якісний та надійний шейкер для лабораторії?

Купити лабораторний шейкер за приємною ціною у м. Львів або доставкою в інші міста України можна у ТзОВ “Міра” заповнивши заявку на сайті, або зателефонувавши нам.