Каталог товарів

Термометри лабораторні

Термометр (градусник) – це пристрій для визначення температури досліджуваної речовини. У розділі представлені рідинні, механічні та електронні термометри різного призначення.

Різновид термометрів

Сучасний електронний термометр обладнаний цифровим дисплеєм, може бути контактним (зі щупом) та безконтактним (представлені у категорії “пірометри”). Електронні градусники переважно використовують для визначення температури тіла людини, рідини, повітря та різних речовин (харчові продукти, сировина, суспензії тощо). За видом розрізняють професійні (лабораторні) та побутові електротермометри (для дому).

Лабораторні термометри, при потребі, можуть пройти повірку, деякі, також комплектуються заводським протоколом калібрування (наприклад високоточні німецькі прилади testo). Професійні термометри гарантують високу точність результатів дослідження для лаборанта.

Кишенькові термометри відрізняються приємною ціною та більшою допустимою похибкою вимірювань. Зверніться менеджерів компанії “Міра” і вони підкажуть Вам, який саме прилад для визначення температури задовольнить Вашу потребу найбільше.

Де купити термометр для лабораторії на вигідних умовах?

Купити термометр недорого у м. Львів або доставкою в інші міста України пропонуємо саме у ТзОВ “Центр забезпечення лабораторій “Міра”. Широкий асортимент, приємні ціни та надійність запропонованих одиниць не залишать Вас байдужими. Залиште запит та переконайтесь!