Каталог товарів

Термометри цифрові testo

Термометр testo 1110

Термометри цифрові testo

Термометр testo 1111

Термометри цифрові testo

Термометр testo 106

Термометри цифрові testo

Термометр testo 105

Термометри цифрові testo

Термометри цифрові виробництва testo (Німеччина)- це незамінні лабораторні пристрої, призначені для експрес-вимірювань та моніторингу значень температури. Термометри електронні testo класифікують як харчові, промислові та багатофункціональні термометри.

Харчові термометри testo використовують для вимірювання температури на харчових підприємствах, у харчових лабораторіях, ресторанах, супермаркетах та продуктових магазинах. Вимірювачі температури такого типу класифікують як щупові термометри (термометри зі зондом) та інфрачервоні термометри (пірометри). Прилади сертифіковані HACCP як безпечні для продуктів харчування.

Основною відмінністю промислових та багатофункціональних термометрів testo у порівнянні з побутовими є збільшений температурний діапазон, додатковий захист приладів від пилу, ударів та вологи, а також присутня можливість підключати зонди для різних потреб. Промислові термометри використовують, як правило, на виробничих підприємствах, на складах готової продукції та під час транспортування товару.

Купити термометри лабораторні testo в Україні пропонуємо в компанії “Міра”, яка є офіційним дилером продукції testo в Західній Україні. Термометри щупові testo недорого можна замовити здійснивши замовлення на сайті або перетелефонувавши нам.